Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45231110-9»
-
ID: UA-2026-09-01-006046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
Очікувана вартість218 289,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуга з поточного ремонту теплових мереж ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» із заміною частин і елементів трубопроводів відповідно до коду ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 (Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) та
уточнюючому коду – 45231113-0 (заміна трубопроводів) Оголошено21 серп. 15:48
Прийом пропозицій21 серп. 15:48 – 29 серп. 16:00Очікувана вартість3 445 427,97 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-006641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трубопроводу системи водопостачання, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Очікувана вартість98 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування та утримання в належному стані зовнішньої мережі водопостачання,а саме заміна основної труби Сновського ліцею№1 за адресою:15200,м.Сновськ,вул.Просвіти,35,Корюківського району,Чернігівської області,що здійснюється в 2026році.
Очікувана вартість36 901,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт ливневої каналізації по вулиці Малоданилівський шлях від будинку №81 до будинку №87А в селищі Мала Данилівка Харківського району Харківської області (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг;
вирівнювання поверхонь) Оголошено12 серп. 11:47
Прийом пропозицій12 серп. 11:47 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 567 297,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
Оголошено10 серп. 18:01
Прийом пропозицій10 серп. 18:01 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 507,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-004242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт водопостачання
Очікувана вартість10 541,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна трубопроводів (поточного ремонту водопроводу на території Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва, за адресою: м. Київ, Генерала Генадія Воробйова (вул. Курська) 15А)
Ім'я:Низовець Олег МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442426220,380636932765 ЄДРПОУ:22880289Очікувана вартість17 231,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-002203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з монтажу мережі водопостачання для поливу
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-006499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт зовнішньої мережі теплопостачання, військове містечко №**, військова частина А**, м. Хмельницький
Оголошено27 квіт. 13:15
Прийом пропозицій27 квіт. 13:15 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 036 111,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-014550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру та ліквідації їх наслідків, пов’язаних з руйнуванням напірного водоводу водозабору «Матроска» (поточний ремонт) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість1 761 590,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-002189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з аварійного ремонту водопровідної мережі холодного водопостачання)
Очікувана вартість225 341,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-008067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДля підготовки до опалювального сезону виконання робіт по об’єкту: «Нове будівництво резервного джерела тепла та електрогенерації за адресою: Харківська область, місто Берестин, вулиця Дмитра Лінського, 67-В»
Ім'я:Хапіліна Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:+380574473409ЄДРПОУ:32464827Очікувана вартість4 676 115,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-007063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДля підготовки до опалювального сезону виконання робіт по об’єкту: «Нове будівництво резервного джерела тепла та електрогенерації за адресою: Харківська область, місто Берестин, вулиця Незалежності, 45-Д"
Ім'я:Хапіліна Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574473409 Факс:+380574473409ЄДРПОУ:32464827Очікувана вартість3 669 939,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж кисневих трубопроводів для підключення кисню 7-й поверх в ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» вул. Фастівська,2 в м. Чернівці
Ім'я:Масловський Артур ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380372540870 Факс:+380372540870ЄДРПОУ:43342788Очікувана вартість43 854,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-014107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонтаж кисневих трубопроводів для підключення кисню 7-й поверх в ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» вул. Фастівська,2 в м. Чернівці
Ім'я:Масловський Артур ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380372540870 Факс:+380372540870ЄДРПОУ:43342788Оголошено11 бер. 17:11
Прийом пропозицій11 бер. 17:11 – 19 бер. 17:00Очікувана вартість44 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-20-012283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт зовнішньої мережі теплопостачання, військове містечко №**, військова частина А**, м. Хмельницький
Оголошено20 лют. 16:36
Прийом пропозицій20 лют. 16:36 – 2 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість791 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-19-015280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт зовнішньої мережі теплопостачання, військове містечко №**, військова частина А**, с. Цвітоха
Оголошено19 лют. 22:34
Прийом пропозицій19 лют. 22:34 – 3 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 066 345,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-19-015144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт зовнішньої мережі теплопостачання, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено19 лют. 21:46
Прийом пропозицій19 лют. 21:46 – 2 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 284 335,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-05-012097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіднімання та заміна трубопроводів (послуги з поточного ремонту всмоктуючого трубопроводу та напірного колектора з виконанням комплексу демонтажних, монтажних, ремонтних та супутніх робіт з відновленням працездатності інженерних мереж)
Оголошено5 лют. 15:26
Прийом пропозицій5 лют. 15:26 – 13 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена