Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45223810-7»
-
ID: UA-2026-08-27-011769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу металевих конструкцій світлодідного екрану
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконавець зобов’язується за завданням Замовника надати послуги з монтажу державної символіки (прапора розміром 18х3 м) на фасаді покрівлі (рівень 6-го поверху) адміністративної будівлі за адресою: м. Вишгород Площа Шевченка, 1. Класифікація за ДК 021:2015: 45223810-7 — Монтаж збірних конструкцій.
Ціна цього Договору становить 26 000,00 грн (двадцять шість тисяч гривень 00 копійок) без ПДВ. Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення та встановлення фасадної вивіски
Ім'я:Чорноморець Владислава ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0981188358 ЄДРПОУ:02216537Очікувана вартість14 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу вуличних металевих конструкцій
Очікувана вартість29 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерні та будівельні роботи
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Очікувана вартість91 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення малих архітектурних форм для облаштування спортивного-рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП "Ліси України" у виділі 5 кварталу 39 Березанського лісництва Баштанського надлісництва філії "Південний лісовий офіс"
Очікувана вартість343 856,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-001962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прокладання кабельних ліній по постійному та змінному струму та монтаж щитового обладнання на Комплексі з управління побутовими відходами
Очікувана вартість74 131,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-002729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення металоконструкцій з елементами декору
Очікувана вартість38 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуги з виготовлення та монтажу декораційних елементів оформлення студії
Очікувана вартість94 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-012978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та підключення комплекту засобів та приладдя для розгортання системи та пристроїв нагляду та охорони з біспектральною поворотною ІР-відеокамерою
Ім'я:Філіпчак Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675322087 ЄДРПОУ:14321653Оголошено10 бер. 16:18
Прийом пропозицій10 бер. 16:18 – 20 бер. 07:00Очікувана вартість1 590 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по демонтажу новорічної ялинки в м.Трускавець площа Незалежності. Код ДК 021:2015 - 45220000-5: Інженерні та будівельні роботи.
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість39 747,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-31-000314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж системи киснепостачання в приміщеннях ВЕМД КП "Лікарня №2 ім. В.П. Павлуенка" ЖМР за адресою: м. Житомир, вул. Р. Шухевича, 2-а (45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)
Очікувана вартість99 894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-015686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з демонтажу та монтажу автопідіймачів
Оголошено18 груд. 2025 14:45
Прийом пропозицій18 груд. 2025 14:45 – 26 груд. 2025 12:00Очікувана вартість52 305,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-007951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню Новорічної ялинки в м. Трускавець площа Незалежності. Код ДК 021:2015 - 45220000-5: Інженерні та будівельні роботи
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість58 758,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-06-006908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення і монтажу скляного навісу над вхідними дверима згідно коду ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-04-007494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Ім'я:Сергій НескоромнийE-mail: [email protected] Телефон: +380950470491 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224442Очікувана вартість39 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-27-007978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу дитячого майданчика на пл. Свободи у м. Глухів Шосткинського р-н Сумської обл.
Ім'я:Третяк Анастасія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:+380544422356ЄДРПОУ:24022710Очікувана вартість15 654,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-05-009070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнженерні та будівельні роботи
Ім'я:Мокан Сергій ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380487044014 Факс:+380487044014ЄДРПОУ:36518741Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-27-000662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та монтажу виставкового обладнання (столів-вітрин розмір 1200х600х850 мм)
Очікувана вартість99 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-03-003769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж кахельної печі в Медухвській філії Тустанського ліцею
Очікувана вартість16 277,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro