Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45223100-7»
-
ID: UA-2026-09-01-002561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимонтаж металевих конструкцій
Очікувана вартість25 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиконання робіт по встановленню грат на вікних приміщення роздягальні на стадіні в селищі Довбиш
Ім'я:Олеся Левкович-МарковаE-mail: [email protected] Телефон: +380680129680 Веб сайт: ЄДРПОУ:04344392Очікувана вартість7 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45223110-0 Встановлення металевої конструкції (Послуги з встановлення металевої конструкції під розміщення банеру)
Ім'я:Косач Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442867736 Факс:+380442867736ЄДРПОУ:25880775Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди сценічних конструктивів (7 штук) для забезпечення проведення виставкового інформаційно-просвітницького проєкту "Історія незалежності"
Очікувана вартість28 605,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення металевих гратів
Очікувана вартість18 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення рамки для банера 6.37*407
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та встановлення конструкцій для меморіальних дошок
Очікувана вартість83 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту елементів благоустрою, встановлення вуличних лавок 23 шт та металевих урн 23 шт на території Соборного району міста Дніпра (послуги з благоустрою території)
Оголошено17 серп. 13:43
Прийом пропозицій17 серп. 13:43 – 25 серп. 23:00Очікувана вартість480 000,00 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-14-007156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з монтажу металевих каркасів, призначених для розміщення інформаційних матеріалів про загиблих Захисників та Захисниць України
Очікувана вартість49 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та монтажу металевих стійок під мийки в Могилівському ліцею ім.І.М. Шишканя
Очікувана вартість3 262,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та монтажу металевих конструкцій с.Драбинівка, вул.Центральна, Полтавського району Полтавської області
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість58 746,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з втановлення конструкцій на Алую Надії
Очікувана вартість83 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з монтажу металевих конструкцій, а саме: металевих конструкцій для зберігання дров
Ім'я:Мирошниченко Маргарита ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506638208 ЄДРПОУ:37948306Очікувана вартість59 196,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення захисної металевої конструкції для електрогенератора біля 8-го під‘їзду будинку Держпром зі сторони пр. Незалежності за адресою: пл. Свободи,5 в м. Харкові.
Очікувана вартість203 440,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 45223110-0 – Встановлення металевих конструкцій - Послуги з встановлення лавок на території Сихівського району м.Львова (вул.Стрийська)
Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж металевих виробів
Ім'я:Жмурко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380505305177 Факс:+380442806102ЄДРПОУ:02214938Очікувана вартість58 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт кованої огорожі з ворітьми біля КПП-2 по вул. Банковій (аварійні роботи)
Очікувана вартість35 072,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення огорожі металевої КТП № 151 по вул. Миру в селищі Бородянка Бучанського району Київської області
Ім'я:Рябоконь Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380965847486 ЄДРПОУ:40599484Очікувана вартість53 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи, монтаж металевих конструкцій з бетонуванням.
Очікувана вартість97 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироботи з виготовлення та встановлення інвалідного пандуса з чорного металу
Ім'я:Данилюк Максим СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380504324044 Факс:+380504324044ЄДРПОУ:21735102Очікувана вартість136 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro