Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45222200-1»
-
ID: UA-2026-09-03-013822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПроєктно-вишукувальні роботи по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Реконструкція штучної злітно-посадкової смуги аеродрому ХХХХХХ”
Оголошено3 вер. 17:07
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПроєктно-вишукувальні роботи по об’єкту спеціального призначення “Капітальний ремонт водовідвідної та дренажної системи льотного поля аеродрому ХХХХХХ”
Оголошено31 серп. 17:43
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-012578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПроєктно-вишукувальні роботи по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Реконструкція штучної злітно-посадкової смуги аеродрому ХХХХХХ”
Оголошено17 серп. 20:32
Прийом пропозицій21 серп. 09:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 100 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-003641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт по десяти об'єктам нового будівництва (збірних арочних укритів)
Очікувана вартість4 832 746,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-19-000033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектування охоронних систем на обєктах
Ім'я:Григорук Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457164981 Факс:+380457164741ЄДРПОУ:07972947Очікувана вартість1 410 627,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-16-000573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка проектно-кошторисної документації
Очікувана вартість198 114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-28-005390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проектної документації
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-02-004455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектні роботи по об'єкту: Будівництво складу
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-03-07-000138-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:000000000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Факс:0000000000000ЄДРПОУ:00000000Оголошено7 бер. 2022 10:24
Прийом пропозицій7 бер. 2022 10:24 – 23 бер. 2022 08:00Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2022-02-15-003289-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:000000000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Факс:0000000000000ЄДРПОУ:00000000Оголошено15 лют. 2022 17:00
Прийом пропозицій15 лют. 2022 17:00 – 3 бер. 2022 08:00Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-12-23-020801-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-10-18-002356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:00000000000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Факс:0000000000000ЄДРПОУ:00000000Оголошено18 жовт. 2021 16:38
Прийом пропозицій18 жовт. 2021 16:38 – 3 лист. 2021 08:00Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-09-28-010559-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:00000000000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Факс:0000000000000ЄДРПОУ:00000000Оголошено28 вер. 2021 16:51
Прийом пропозицій28 вер. 2021 16:51 – 15 жовт. 2021 08:00Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-09-20-004293-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-08-008033-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-26-019723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-02-007650-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2021-08-02-007381-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-07-01-009996-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-06-11-000480-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено11 черв. 2021 10:01
Прийом пропозицій19 черв. 2021 00:00 – 24 черв. 2021 10:05Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗавершена