Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45222000-9»

  • ID: UA-2026-08-31-011877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту спеціального призначення “Капітальний ремонт водовідвідної та дренажної системи льотного поля аеродрому ХХХХХХ”

    Ім'я:
    Олександр Пахля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432596107 ЄДРПОУ:
    09542151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:43

    Прийом пропозицій
    4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 795 593,11 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 11 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000286-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телекомунікаційної інфраструктури спеціального призначення комплексу будівель Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за адресою м. Київ, вул. Князів Острозьких, 45/1”, ДК … 021:2015-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи

    Ім'я:
    Дмитро Балан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502040096 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 08:47

    Прийом пропозицій
    31 серп. 08:47 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    32 726 648,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 11 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-012578-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Реконструкція штучної злітно-посадкової смуги аеродрому ХХХХХХ”

    Ім'я:
    Олександр Пахля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432596107 ЄДРПОУ:
    09542151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 20:32

    Прийом пропозицій
    21 серп. 09:00 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 100 000,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-04-006161-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з виготовлення (з розробкою креслень) та монтажу металевої димової труби внутрішнім діаметром 700мм, висотою 30м в опорній конструкції для котла "RTQ 4000" котельні "***" КПТМ "Криворіжтепломережа" за адресою: 50066, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий ріг, вул.***

    Ім'я:
    Відділ з публічних закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
    03342184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 13:23

    Прийом пропозицій
    4 серп. 13:23 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 948 921,25 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-21-003641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля проєктних, науково-проєктних, вишукувальних робіт по десяти об'єктам нового будівництва (збірних арочних укритів)

    ЄДРПОУ:
    09542151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 832 746,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-011254-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу та демонтажу металевих конструкцій сцени

    Ім'я:
    Ельвіра Гуменюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432535633 ЄДРПОУ:
    33380979
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-002048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території Гощанського ліцею Гощанської селищної ради Рівненської області по вул. Соборна, 4 в смт. Гоща, Рівненського району, Рівненської області

    Ім'я:
    Злобін Вітор Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380362633232 ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 928 392,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-010745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 45222000-9 Зведення інженерних споруд, окрім мостів, тунелів, шахт і метрополітенів. Нове будівництво свердловини з водонапірною баштою на земельній ділянці з кадастровим номером 56246554000:02:018:3275 та водогонів по вул. Л.Українки селища Клевань Рівненського району, Рівненської … області (1-ша черга). Коригування

    Ім'я:
    Людмила Бахчиванжи
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт:
    http://klevanska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04387094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 17:00

    Прийом пропозицій
    9 лип. 17:00 – 24 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 075 392,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-003906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво дезінфекційної ванни (дезбар’єру) для обробки коліс автотранспорту на Полтавському міському звалищі твердих побутових відходів, розташованого в урочищі "Триби", поблизу с. Макухівка, Полтавського району, Полтавської області. Коригування», згідно ДК 021:2015- 45222000-9 "Зведення … інженерних споруд, окрім мостів, тунелів, тахт і метрополітенів"

    Ім'я:
    Ілона Вільхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    942 669,94 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-005214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво споруди цивільного захисту-укриття по вул. Хмельницького Богдана, 42г в с. Старе Село Сарненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Злобін Вітор Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380362633232 ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 677 917,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-009290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антидроновий захист сіткою споруди газорозподільчого пункту №1

    Ім'я:
    Єщенко Олег Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472397224 ЄДРПОУ:
    00204033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 557 219,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-013554-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво полігону твердих побутових відходів в районі с. Руська Поляна (І черга)

    Ім'я:
    Пустовіт Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472337742 ЄДРПОУ:
    38715770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 17:34

    Прийом пропозицій
    17 черв. 17:34 – 2 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    157 828 672,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-17-011640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з виготовлення (з розробкою креслень) та монтажу металевої димової труби внутрішнім діаметром 700мм, висотою 30 м в опорній конструкції для котла «RTQ 4000» котельні «***» КПТМ «Криворіжтепломережа» за адресою: 50066, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.***.

    Ім'я:
    Відділ з публічних закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 Веб сайт:
    http://www.kpts.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03342184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 16:02

    Прийом пропозицій
    17 черв. 16:02 – 2 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 538 705,50 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-16-003493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території Великоцепцевицького ліцею Антонівської сільської ради Вараського району за адресою: Рівненська область, Вараський район, с. Великі Цепцевичі, вул. Лесі Українки, 120

    Ім'я:
    Ковтунович Вікторія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362266863 Веб сайт:
    http://arhioda.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 795 374,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-003383-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) Сарненського ліцею №5 Сарненської міської ради по вул. Європейська, 1 м. Сарни Сарненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Ковтунович Вікторія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362266863 Веб сайт:
    http://arhioda.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 11:00

    Прийом пропозицій
    12 черв. 11:00 – 27 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    53 213 284,80 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-03-003705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антидроновий захист сіткою споруди газорозподільчого пункту №2

    Ім'я:
    Єщенко Олег Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472397224 ЄДРПОУ:
    00204033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 763 799,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-29-007187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    (ДК 021:2015 код 45222000-9 Зведення інженерних споруд, окрім мостів, тунелів, шахт і метрополітенів) ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. 2 черга. Коригування. ДніпроГЕС-1. Монтаж затвора плоского ковзного 13,07-12,85-11,9 (ремонтного) (4шт), монтаж штанг для маневрування ремонтним затвором … водозливної греблі Дніпровської ГЕС-1 філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 трав. 14:51

    Прийом пропозицій
    29 трав. 14:51 – 15 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    11 383 197,82 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-26-007687-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нове будівництво споруди цивільного захисту-укриття по вул. Хмельницького Богдана, 42г в с. Старе Село Сарненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Ковтунович Вікторія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362266863 Веб сайт:
    http://arhioda.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 242 020,93 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-20-012597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) Сарненського ліцею №5 Сарненської міської ради по вул. Європейська, 1 м. Сарни Сарненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Ковтунович Вікторія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362266863 Веб сайт:
    http://arhioda.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 16:19

    Прийом пропозицій
    20 трав. 16:19 – 4 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    52 135 096,60 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-05-05-012556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво протирадіаційного укриття на території Чабельської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: Рівненська область,Сарненський район, с. Чабель, вулиця Грушевського, 1

    Ім'я:
    Злобін Віктор Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380362633232 ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 16:31

    Прийом пропозицій
    5 трав. 16:31 – 2 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    53 913 907,20 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 25 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro