Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45215200-9»
-
ID: UA-2024-12-03-004895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування
Оголошено3 груд. 2024 10:59
Прийом пропозицій3 груд. 2024 10:59 – 23 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість79 557 081,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-03-003896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво центру безпеки Гатненської сільської ради на вул.Берегова в с.Віта-Поштова Фастівського району Київської області (коригування)
Оголошено3 груд. 2024 10:32
Прийом пропозицій3 груд. 2024 10:32 – 23 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 142 298,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-11-16-000572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Нове будівництво пришкільного пансіону (інтернату) Яворівського ліцею «Гуцульщина» в с. Яворів Косівського району (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)
Очікувана вартість20 346 205,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-15-004477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Нове будівництво пришкільного пансіону (інтернату) Яворівського ліцею «Гуцульщина» в с. Яворів Косівського району (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)
Очікувана вартість20 346 205,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2023-11-06-003715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво пришкільного пансіону (інтернату) Яворівського ліцею «Гуцульщина» в с. Яворів Косівського району (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) (ДК 021:2015- 45215215-7 - Будівництво дитячих будинків-інтернатів)
Оголошено6 лист. 2023 11:02
Прийом пропозицій6 лист. 2023 11:02 – 14 лист. 2023 11:00Очікувана вартість20 346 205,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-10-30-003285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво пришкільного пансіону (інтернату) Яворівського ліцею «Гуцульщина» в с. Яворів Косівського району (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)»
Оголошено30 жовт. 2023 11:10
Прийом пропозицій30 жовт. 2023 11:10 – 8 лист. 2023 13:00Очікувана вартість20 346 205,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2023-08-11-000803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектні роботи по об’єкту: «Нове будівництво соціально-адміністративного центру для внутрішньо переміщених осіб за адресою: вул. Центральна, с. Салівка Кременчуцького району Полтавської області» ДК021:2015: 45215200-9 – «Будівництво будівель соціальних служб»
Очікувана вартість1 498 491,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-23-003388-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво мереж вуличного освітлення
Ім'я:Ільницька Ярослава МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380554756239 Факс:+380554756238ЄДРПОУ:00430835Очікувана вартість49 172,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-06-01-001099-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиправлення технічної механічної помилки по закупівлі UA-2020-03-19-000914-b, ДК021-2015: 45215220-5 – Будівництво об»єктів соціальної сфери, по об"єкту «Будівництво сільського кладовища на території Верхньокоропецької сільської ради, Мукачівського району»
Очікувана вартість1 368 398,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-03-23-002251-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічного нагляду за виконанням робіт з будівництва соціально-побутового спортивного комплексу в с. Розівка, Ужгородського району
Очікувана вартість123 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-03-19-000914-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Будівництво сільського кладовища на території Верхньокоропецької сільської ради, Мукачівського району"
Очікувана вартість785 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-02-14-002015-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураРеконструкція обласного будинку дитини по вул. Бутоми, 7б, м. Миколаїв (Коригування) (Код ДК 021:2015 – 45215215-7 Будівництво дитячих будинків-інтернатів)
Очікувана вартість4 724 635,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2019-10-24-001355-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Будівництво сільського кладовища на території Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району"
Очікувана вартість87 895,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-05-21-001133-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Реконструкція нежитлових приміщень за адресою: пр-т Героїв Дніпра, 40 м.Горішні Плавні Полтавської області"
Ім'я:Мормоль Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 05348-3-06-98 ЄДРПОУ:13961926Очікувана вартість269 341,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-02-25-000075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво зупинок в с.Ганнівка
Очікувана вартість149 061,59 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2018-12-27-001304-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоціальне житло для дітей-сиріт (квартира)
Ім'я:Кратко Олена ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380679079839 Факс:+380485226085Веб сайт: ЄДРПОУ:04377693Очікувана вартість468 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-12-27-000909-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоціальне житло для дітей сиріт
Ім'я:Кратко Олена ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380679079839 Факс:+380485226085Веб сайт: ЄДРПОУ:04377693Очікувана вартість330 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-12-14-002948-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОблаштування частини території існуючого кладовища «Барвінок» в с.Барвінок Ужгородського району - будівництво. Завершення робіт.
Ім'я:Адам Адамович ЮркоE-mail: [email protected] Телефон: +380502892173,+380502439851 ЄДРПОУ:05517713Очікувана вартість483 007,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-10-24-001428-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво вимощення та паркану орендованої нежитлової будівлі по вул. Шевченка, 12 в м. Гадяч Полтавської області
Очікувана вартість60 680,00 грн
без ПДВЗавершення публікації звіту в Prozorro -
ID: UA-2018-10-18-000355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеконструкція спортивного залу, гаражів Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Миколаївської обласної ради по вул. Леніна, 20, м. Вознесенськ (Код ДК 021:2015 – 45215215-7 Будівництво дитячих будинків-інтернатів)
Очікувана вартість540 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro