Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45215100-8»

  • ID: UA-2025-12-22-017231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) по об'єкту: "Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту КНП "Чернігівська міська лікарня №2" Чернігівської міської ради із облаштуванням прилеглої території за адресою: м. Чернігів, проспект Михайла Грушевського,168Б" (перша стадія … проектування - техніко-економічне обгрунтування)

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 496 814,43 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-21-018069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виконання робіт на об’єкті: “Будівництво будівлі №1/358 (лікувальний корпус), військове містечко №1, місто Рівне”

    Ім'я:
    Шестопал Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676541671 ЄДРПОУ:
    26630218
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 жовт. 2025 22:50

    Прийом пропозицій
    21 жовт. 2025 22:50 – 15 лист. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    151 438 812,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-10-01-010150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво амбулаторії ЗПСМ №13 з провадженням заходів енергозбереження та енергоефективності по вул. Миру, район буд.12, с. Доробратово, Мукачівського району, Закарпатської області

    Ім'я:
    Ніколетта Сабов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500242234 Веб сайт:
    https://www.cpmsd-mukachevo.com
    ЄДРПОУ:
    40390032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 жовт. 2025 15:54

    Прийом пропозицій
    1 жовт. 2025 15:54 – 16 жовт. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 700 018,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-08-22-008216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво амбулаторії ЗПСМ №13 з провадженням заходів енергозбереження та енергоефективності по вул. Миру, район буд.12, с. Доробратово, Мукачівського району, Закарпатської області

    Ім'я:
    Ніколетта Сабов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500242234 Веб сайт:
    https://www.cpmsd-mukachevo.com
    ЄДРПОУ:
    40390032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 2025 14:49

    Прийом пропозицій
    22 серп. 2025 14:49 – 8 вер. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 700 018,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-07-30-009845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво амбулаторії ЗПСМ №13 з провадженням заходів енергозбереження та енергоефективності по вул. Миру, район буд.12, с. Доробратово, Мукачівського району, Закарпатської області

    Ім'я:
    Ніколетта Сабов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500242234 Веб сайт:
    https://www.cpmsd-mukachevo.com
    ЄДРПОУ:
    40390032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 2025 17:50

    Прийом пропозицій
    30 лип. 2025 17:50 – 14 серп. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 700 018,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-07-08-007740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво амбулаторії ЗПСМ №13 з провадженням заходів енергозбереження та енергоефективності по вул. Миру, район буд.12, с. Доробратово, Мукачівського району, Закарпатської області

    Ім'я:
    Ніколетта Сабов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500242234 Веб сайт:
    https://www.cpmsd-mukachevo.com
    ЄДРПОУ:
    40390032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 2025 14:52

    Прийом пропозицій
    8 лип. 2025 14:52 – 23 лип. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 700 018,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-03-13-013779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Реконструкція комплексу будівель КНП "ВМКЛ "Центр матері та дитини" з заходами енергозбереження та улаштуванням протирадіаційного укриття по просп. Коцюбинського,50 в м. Вінниці (коригування 2)

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0681645011 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 бер. 2025 17:06

    Прийом пропозицій
    13 бер. 2025 17:06 – 30 бер. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    148 182 389,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-05-17-002097-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниця (коригування 3)

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0681645011 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 904,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-11-10-013700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниця (коригування 2)

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432592071 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    597 992,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-10-06-012047-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниці

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432592071 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    829 203,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-02-24-006805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт існуючого кабінету комп’ютерної томографії в КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР за адресою: м. Чернігів, вул. Пирогова, буд. 16 (ДК 021:2015 45210000-2 Будівництво будівель (45215145-5 Будівництво рентгенологічних кабінетів))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лют. 2023 13:41

    Прийом пропозицій
    24 лют. 2023 13:41 – 6 бер. 2023 14:00
    Очікувана вартість

    1 651 565,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2023-01-23-012089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниці

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432592071 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-01-23-011581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниця (коригування)

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432592071 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    249 777,94 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-01-23-010731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниця (коригування)

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432592071 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    249 777,94 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-01-23-010089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниці

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432592071 ЄДРПОУ:
    03084204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-08-05-007632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Поточний ремонт централізованої стерилізаційної КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР по вул. Пирогова, буд. 16 у м. Чернігові (ДК 021:2015 45210000-2 Будівництво будівель (45215100-8 Будівництво закладів охорони здоров’я))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 2022 15:27

    Прийом пропозицій
    11 серп. 2022 17:00 – 17 серп. 2022 15:32
    Очікувана вартість

    95 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-07-28-004901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Поточний ремонт рентгенологічного кабінету на другому поверсі головного корпусу КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР по вул. Пирогова, буд. 16 у м. Чернігові (ДК 021:2015 45210000-2 Будівництво будівель (45215145-5 Будівництво рентгенологічних кабінетів))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 2022 16:31

    Прийом пропозицій
    3 серп. 2022 17:00 – 9 серп. 2022 17:00
    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-02-15-003768-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт приміщень третього поверху стаціонару №1 КНП "Центральна міська клінічна лікарня"СМР за адресою: м.Суми, вул. 20 років Перемоги, 13 (ДК 021:2015 45210000-2 Будівництво будівель)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 991,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-11-29-009945-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    переговорна процедура

    Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала

    Ім'я:
    00000000000000000
    E-mail: 0000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:
    00000000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    0,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2021-11-26-005827-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    «Будівництво амбулаторії КНП БМР МЦПМСД №1 в ж/м «Піщаний» (вул. Героїв Чорнобиля, 5/2 та пров. Інститутський, 1) в м. Біла Церква Київської області»

    Ім'я:
    Чєрєпєніна Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456352261 ЄДРПОУ:
    22204565
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 лист. 2021 15:17

    Прийом пропозицій
    26 лист. 2021 15:17 – 15 груд. 2021 07:00
    Очікувана вартість

    26 187 277,20 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 11 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro