Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45214000-0»
-
ID: UA-2026-08-19-006511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання першочергових (невідкладних) аварійно відновлювальних робіт (капітальний ремонт) КУ ММНВК СМР корп. №2 за адресою: м. Суми, вул. Реміснича, 17. Коригування (ДК 021:2015- 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів )
Очікувана вартість517 021,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) на території СПШ № 28 СМР за адресою: м. Суми, вул. Данила Галицького, 22. Коригування ( ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Очікувана вартість4 948 622,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) на території Сумського ЗЗСО № 26 СМР за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 21. Коригування (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Очікувана вартість3 120 095,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція будівлі (термомодернізація) комунального закладу "Вінницький ліцей №32" по вул. Героїв Нацгвардії, 40 в м. Вінниці (заходи з енергозбереження)" (коригування)
Оголошено24 лип. 14:28
Прийом пропозицій24 лип. 14:28 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 620 830,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання першочергових (невідкладних) аварійно відновлювальних робіт (капітальний ремонт) КУ Сумська ЗОШ №20 м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 71. Коригування (ДК 021:2015- 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів )
Очікувана вартість3 082 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-010906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території КУ Сумська СШ № 29, м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Заливна, 25 (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Оголошено17 черв. 15:49
Прийом пропозицій17 черв. 15:49 – 2 лип. 09:00Очікувана вартість156 226 437,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Будівництво загальноосвітньої середньої школи I-III ступенів по вул. Успенській в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області на 660 учнів» Коригування. (Код ДК 021:2015: 45214000-0 - Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів)
Ім'я:Гніздовська Софія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380938578804 ЄДРПОУ:04369682Оголошено26 трав. 00:42
Прийом пропозицій26 трав. 00:42 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість115 009 970,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-011299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.2
Оголошено30 квіт. 18:22
Прийом пропозицій30 квіт. 18:22 – 25 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 842 616,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-014253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт частини підвальних приміщень тиру з пристосуванням їх для використання як найпростішого укриття в будівлі Комунального закладу Сумський ліцей №33 СМР за адресою: м. Суми, вул. Засумська, 3. Коригування (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних
закладів») Очікувана вартість1 857 918,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-006968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція системи електропостачання з встановленням сонячної електростанції на території КУ Сумська СШ №25, м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Гарбузівська, 80 (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Оголошено8 квіт. 13:13
Прийом пропозицій8 квіт. 13:13 – 23 квіт. 09:00Очікувана вартість7 832 161,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-006921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво ІІ-го корпусу ДНЗ "Червона Шапочка", кількістю місць 100, за адресою: вул. Київська (Кірова), 3-А, с. Михайлівка-Рубежівка, Києво-Святошинського району, Київської області Протирадіаційне укриття (коригування) (додаткові роботи)
Очікувана вартість1 647 614,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-013085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території Сумського ЗЗСО №13 СМР за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 9 (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Оголошено12 бер. 16:33
Прийом пропозицій12 бер. 16:33 – 30 бер. 10:00Очікувана вартість99 918 840,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-010712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція системи електропостачання з встановленням сонячної електростанції на території КУ Сумська СШ №25, м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Гарбузівська, 80 (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Оголошено26 лют. 16:00
Прийом пропозицій26 лют. 16:00 – 13 бер. 09:00Очікувана вартість7 832 161,20 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-24-014942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території КУ Сумська СШ № 29, м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Заливна, 25 (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Оголошено24 лют. 18:13
Прийом пропозицій24 лют. 18:13 – 30 бер. 10:00Очікувана вартість156 226 437,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-24-014825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території КУ Сумський НВК №16 СМР за адресою: м. Суми, вул. Родини Янових, 12 (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Оголошено24 лют. 17:54
Прийом пропозицій24 лют. 17:54 – 30 бер. 10:00Очікувана вартість154 510 069,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-06-006622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.2
Оголошено6 лют. 12:25
Прийом пропозицій6 лют. 12:25 – 21 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 509 530,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-26-007352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеконструкція будівлі (термомодернізація) комунального закладу "Заклад дошкільної освіти №29 Вінницької міської ради" по вул. Героїв Нацгвардії,7 в м. Вінниці (заходи з енергозбереження) (коригування 3)
Очікувана вартість5 273 622,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-015963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Нове будівництво споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття Нижньосироватського ліцею імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області за адресою: вул. Сумська, 127, с. Нижня Сироватка, Сумського району, Сумської
області (Коригування 2) (ДК 021:2015- 45214000-0 — Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів)» Очікувана вартість6 517 754,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території СПШ №30 «Унікум» СМР за адресою: м. Суми, вул. Новоміської сотні, 7. Коригування (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Очікувана вартість15 191 031,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-005015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) на території Сумського ЗЗСО № 26 СМР за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 21. Коригування (ДК 021:2015, код 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Очікувана вартість4 415 058,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro