Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45213312-3»

  • ID: UA-2025-10-24-005586-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Улаштування стоянки автотранспорту на території Трибушанського ПНДВ

    Ім'я:
    Лембак Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380970567802 ЄДРПОУ:
    00276104
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 997,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-09-011546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт двору з обладнанням місць для паркування службових автомобілів, виконавчого комітету Павлоградської міської ради за адресою: м.Павлоград, вул. Соборна, 95 (ДК 021:2015 45210000-2 Будівництво будівель)

    Ім'я:
    Вікторія Вікторівна Морарь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950710121 Веб сайт:
    http://pavlogradmrada.dp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052229
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 жовт. 2025 15:19

    Прийом пропозицій
    9 жовт. 2025 15:19 – 17 жовт. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-07-24-005267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код згідно ДК 021:2015: ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель» «Нове будівництво відкритої стоянки для тимчасового зберігання легкових автомобілів на території Комунального некомерційного підприємства «ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» Рівненської міської ради, на вул. Миколи Карнаухова, 25А в … м. Рівному (земельні ділянки з кадастровими номерами 5610100000:01:050:0510, 5610100000:01:050:0444)»

    Ім'я:
    Яковенко Ольга Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0362637941 ЄДРПОУ:
    02000085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 2024 12:55

    Прийом пропозицій
    24 лип. 2024 12:55 – 8 серп. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 303 037,60 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-07-10-007227-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код згідно ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель» «Нове будівництво відкритої стоянки для тимчасового зберігання легкових автомобілів на території Комунального некомерційного підприємства «ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» Рівненської міської ради, на вул. Миколи Карнаухова, 25А в м. Рівному … (земельні ділянки з кадастровими номерами 5610100000:01:050:0510, 5610100000:01:050:0444)»

    Ім'я:
    Яковенко Ольга Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0362637941 ЄДРПОУ:
    02000085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 2024 15:13

    Прийом пропозицій
    10 лип. 2024 15:13 – 25 лип. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 303 037,60 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2023-09-19-004435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Влаштування майданчика для стоянки автомобілів

    Ім'я:
    Посесор Мирослава Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680434719 ЄДРПОУ:
    42563046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    148 650,95 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-09-12-002150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Влаштування майданчика для стоянки автомобілів

    Ім'я:
    Посесор Мирослава Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680434719 ЄДРПОУ:
    42563046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    148 650,95 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-08-22-012925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво спеціального майданчика для зберігання траспортних засобів на розі вул.Заводської та вул.Коломийської, м.Чернівці

    Ім'я:
    Ольга Нараєвська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372591677 Веб сайт:
    https://cv.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40109079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 2023 17:49

    Прийом пропозицій
    22 серп. 2023 17:49 – 2 вер. 2023 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 880 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-06-09-004142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання робіт по влаштуванню стоянки для автомобілів з твердим покриттям на території ОСББ "РАДОНОВСЬКИЙ-93" за адресою: пр.Шевченка,93, м.Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область.

    Ім'я:
    Терещенко Валерій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977596324 ЄДРПОУ:
    44459569
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 493,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-09-21-002274-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по влаштуванню площадки (розміром 2000 м2) під стоянку для електротранспорту КП "Електроатотранс" за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Тролейбусна, 40

    Ім'я:
    Антоняк Роман Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979673294 ЄДРПОУ:
    00432426
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 890,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-06-09-002541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Влаштування площадки-стоянки на території Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс» по вул. Сарненська, 30, у м. Костопіль

    Ім'я:
    Сергій Пилипака
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972122362 ЄДРПОУ:
    03352024
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    73 297,58 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-10-13-000834-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування трьох платних автостоянок по вулиці 1 Травня (район автостанції) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів … і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 жовт. 2021 09:54

    Прийом пропозицій
    21 жовт. 2021 10:00 – 26 жовт. 2021 11:00
    Очікувана вартість

    64 480,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-10-08-001149-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування платної автостоянки по вулиці Карла Маркса (район ЗОШ №4) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і … промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 жовт. 2021 10:27

    Прийом пропозицій
    18 жовт. 2021 10:00 – 25 жовт. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    262 619,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-09-30-002135-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування трьох платних автостоянок по вулиці 1 Травня (район автостанції) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів … і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 вер. 2021 13:57

    Прийом пропозицій
    6 жовт. 2021 10:00 – 11 жовт. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    64 480,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-09-28-000890-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування платної автостоянки по вулиці Карла Маркса (район ЗОШ №4) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і … промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 вер. 2021 10:05

    Прийом пропозицій
    4 жовт. 2021 11:00 – 7 жовт. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    262 619,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-08-10-004371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора ЕО2621 на плануванні щебневої основи при поточному ремонті майданчика для стоянки автотранспорту

    Ім'я:
    Швед Наталія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953058586 ЄДРПОУ:
    04391693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 970,43 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-07-22-001186-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування платної автостоянки по вулиці Чорноморській (район церкви) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і … промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 2021 11:01

    Прийом пропозицій
    28 лип. 2021 10:00 – 2 серп. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    248 342,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-07-09-003351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування платної автостоянки по вулиці Чорноморській (район церкви) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і … промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 2021 13:52

    Прийом пропозицій
    15 лип. 2021 10:00 – 20 лип. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    248 342,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-06-08-011292-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Влаштування стоянки для автомобілів

    Ім'я:
    Ніна Корець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996365649 ЄДРПОУ:
    01982927
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 165,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-05-20-003390-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт об’єкта благоустрою: влаштування платної автостоянки по вулиці Чорноморській (район речового ринку) в місті Гола Пристань Херсонської області; згідно ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" (Код ДК 021:2015 - 45213000-3 Будівництво торгових будівель, … складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Леміх Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688228810 ЄДРПОУ:
    04059929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 2021 13:45

    Прийом пропозицій
    26 трав. 2021 10:00 – 3 черв. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    246 898,60 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2021-05-11-006026-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Додаткова угода № 2 до договору підряду № 200 від 17.04.2020 року на об'єкті:"Гараж на три бокса для шкільних автобусів по вул. Леоніда Ступницького №55 в с. Оліївка - нове Будівництво"

    Ім'я:
    Таміла Ткачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684272519 Веб сайт:
    http://oliivska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04348409
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 497 642,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro