Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45213000-3»

  • ID: UA-2026-08-05-009918-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Будівництво світлофорного об’єкта на перехресті вул. Трускавецької - вул. Тролейбусної» у м. Львові

    Ім'я:
    Яремчук Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931810592 ЄДРПОУ:
    05523814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 16:05

    Прийом пропозицій
    5 серп. 16:05 – 20 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    4 423 075,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-30-001730-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Будівництво світлофорного об’єкта на перехресті вул. Трускавецької - вул. Тролейбусної» у м. Львові

    Ім'я:
    Яремчук Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931810592 ЄДРПОУ:
    05523814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 10:32

    Прийом пропозицій
    30 черв. 10:32 – 15 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    5 307 690,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-25-004704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи "Благоустрій автобусних зупинок в с. Михайлівка, Гайсинського району, Вінницької області"

    Ім'я:
    Марія Сулима
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680455349 Веб сайт:
    http://krasnopilka-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04330131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    159 928,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-14-010676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення автобусних зупинок

    Ім'я:
    Олег Гінжалюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988521806 ЄДРПОУ:
    43964121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-13-007693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з влаштування доріжки ФЕМ в сквері по вулиці Воскресенській, 12-В у Дніпровському районі м.Києва

    Ім'я:
    Котова Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 Веб сайт:
    http://www.kpuzn-dnipro.com/
    ЄДРПОУ:
    03359813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    178 660,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-010998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво світлофорного об’єкту по просп. Оболонський, 28 у Оболонському районі м. Києва

    Ім'я:
    Вікторія Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 Веб сайт:
    http://dorservice.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 трав. 15:20

    Прийом пропозицій
    6 трав. 15:20 – 29 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 045 189,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-06-010301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво світлофорного об’єкту по просп. Оболонський, 21 у Оболонському районі м. Києва

    Ім'я:
    Вікторія Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 Веб сайт:
    http://dorservice.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 трав. 15:00

    Прийом пропозицій
    6 трав. 15:00 – 28 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 272 828,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-06-009770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво світлофорного об’єкту по просп. Оболонський, 20 у Оболонському районі м. Києва

    Ім'я:
    Наталія Майорова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 Веб сайт:
    http://dorservice.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 трав. 14:46

    Прийом пропозицій
    6 трав. 14:46 – 28 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 605 385,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-06-009282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво світлофорного об’єкту по просп. Оболонський, 15 у Оболонському районі м. Києва

    Ім'я:
    Вікторія Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 Веб сайт:
    http://dorservice.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 трав. 14:33

    Прийом пропозицій
    6 трав. 14:33 – 27 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 252 948,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-05-014107-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Реконструкцiя свiтлофорного об`єкту по вул. Братиславська, 50 у Деснянському районi м. Києва

    Ім'я:
    Вікторія Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 Веб сайт:
    http://dorservice.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 17:02

    Прийом пропозицій
    5 трав. 17:02 – 27 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 444 484,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-006498-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво світлофорного об’єкту по вул. Вацлава Гавела, 40-а у Солом’янському районі м. Києва

    Ім'я:
    Вікторія Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741120 Веб сайт:
    http://dorservice.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    32955518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 14:03

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 14:03 – 29 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 170 718,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-09-004057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Додаткові роботи за об’єктом “Будівництво складу сировини та матеріалів Фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України (11602), Житомирська обл., Коростенський район, Малинська територіальна громада, м. Малин, вул. Приходька, земельна ділянка 62

    Ім'я:
    Гриценко Владислав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445311123 ЄДРПОУ:
    21575489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 155 804,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-17-013704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури(Поточний ремонт автобусної зупинки ,с.Зоря по вул. Клеванська Рівненського р-ну.,Рівненської обл.)

    Ім'я:
    Іванна Селегей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362279570 ЄДРПОУ:
    04387220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    114 999,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-17-013542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури(Поточний ремонт автобусної зупинки ,с.Зоря по вул. Нова Рівненського р-ну.,Рівненської обл.)

    Ім'я:
    Іванна Селегей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362279570 ЄДРПОУ:
    04387220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    114 999,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-04-015171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту будівництва: «Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул. Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м. Дніпрі». Коригування (ДК 021:2015: 45213300-6 — … Будівництво об’єктів транспортної інфраструктури)

    Ім'я:
    Олександр Витвицький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663639362 Веб сайт:
    http://dda.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    40886122
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 494 397,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-24-011756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення ролети

    Ім'я:
    БРАТКІВ Тетяна Йосипівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967745518 ЄДРПОУ:
    26621171
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    194 307,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-24-010966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Облаштування тимчасових приміщень спеціального призначення для зберігання, обслуговування та зарядки БпЛА (комплексне переоблаштування трьох металевих контейнерів)

    Ім'я:
    БРАТКІВ Тетяна Йосипівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967745518 ЄДРПОУ:
    26621171
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    700 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-11-006285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт: Облаштування доріжки на території Баранинської початкової школи за адресою: село Баранинці, Ужгородський район, Закарпатська область, вулиця Центральна, 38

    Ім'я:
    Товт Ростислав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:
    +380312734244
    ЄДРПОУ:
    22095099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 666,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-04-003454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво приміщення для приготування соляних розчинів. Адреса: м. Рівне, вул. Данила Галицького, 25» ( ДК 021:2015 код ДК 021:2015: 45210000-2– Будівництво будівель )

    Ім'я:
    Муха Валентина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:
    +380362635165
    ЄДРПОУ:
    13974620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    316 247,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-21-014966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури(Поточний ремонт автобусної зупинки ,с.Застав'я Рівненського р-ну.,Рівненської обл.)

    Ім'я:
    Іванна Селегей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362279570 ЄДРПОУ:
    04387220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 644,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 101 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro