Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45212200-8»

  • ID: UA-2026-08-24-005159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво спортивного майданчика на території Коцюбинського ліцею №2 за адресою: вул. Бакала, 1, селище Коцюбинське, Бучанський район, Київська область. Коригування

    Ім'я:
    Самотуга Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971092818 ЄДРПОУ:
    44151538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:13

    Прийом пропозицій
    24 серп. 13:13 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    576 477,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    5 дн. 9 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-014069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт універсального спортивного майданчика для ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол) та занять фізичною культурою Броварського ліцею № 9 Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 13, в м. Бровари, Київської області

    Ім'я:
    Анна Гісар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459461635 Веб сайт:
    https://brsch9.kyiv.ua/
    ЄДРПОУ:
    22208830
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 23:47

    Прийом пропозицій
    19 серп. 23:47 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 889 970,14 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001249-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання додаткових робіт на об’єкті: "Нове будівництво спортивних майданчиків (універсальний, гімнастичний, мініфутбольний), м. Шептицький, Львівська область, військове містечко №81"

    Ім'я:
    Шестопал Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676541671 ЄДРПОУ:
    26630218
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 966 851,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45212200-8 - Будівництво спортивних об'єктів (Нове будівництво спортивного майданчика на території Росохацької гімназії Чортківської міської ради Тернопільської області за адресою: вул.Незалежності,4А, с.Росохач,Чортківський район, Тернопільська область)

    Ім'я:
    Ірина Шестерина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660889254 ЄДРПОУ:
    40326784
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 172 126,35 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-002692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 45212200-8 – Будівництво спортивних об’єктів. “Нове будівництво сучасного універсального спортивного майданчика з інклюзивною доступністю на території Літківського ліцею ім. М. П. Стельмаха Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою с. Літки, вул. … Шевченка, 67”

    Ім'я:
    Анна Компанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682919435 Веб сайт:
    http://litky-zosh.kiev.sch.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    20616157
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 10:43

    Прийом пропозицій
    14 серп. 10:43 – 30 серп. 09:43
    Очікувана вартість

    6 383 931,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-006711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво баскетбольного майданчика (на території Тульчинського ліцею № 1 Тульчинської міської ради Вінницької області) по вул. Олександра Подоляна, 19, в м. Тульчин, Вінницької області

    Ім'я:
    Тетяна Зелена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971462403 ЄДРПОУ:
    21723406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:37

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:37 – 24 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    3 520 188,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-002846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво бігових доріжок на території Бахмацького ліцею № 1 Бахмацької міської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 2, м. Бахмач, Ніжинський район, Чернігівська область. код ДК 021:2015: 45212200-8 — Будівництво спортивних об’єктів

    Ім'я:
    Світлана Омельченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966836520 ЄДРПОУ:
    44259125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 10:50

    Прийом пропозицій
    5 серп. 10:50 – 20 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    3 487 143,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-08-04-011160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям та благоустрій прилеглої території по вул. Центральна, 69-К в с. Костичани Чернівецького району Чернівецької області»

    Ім'я:
    Сака Денис
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506533512 ЄДРПОУ:
    04417582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:51

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:51 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 894 732,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-005559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з нанесення спортивної розмітки футбол та нанесення спортивної розмітки волейбол

    Ім'я:
    В'юн Лариса Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680962992 Факс:
    +380680962992
    Веб сайт:
    http://sahnovecka.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04406785
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 514,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-009547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул. Спортивна в с. Стара Жадова Чернівецького району Чернівецької області

    Ім'я:
    Смерека Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994718206 ЄДРПОУ:
    04062179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:43

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:43 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 425 286,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-010419-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво комплексного спортивного майданчика із сучасним штучним покриттям на території Чопського ліцею

    Ім'я:
    Анжеліка СЕЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +38312711465 ЄДРПОУ:
    26463884
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 18:30

    Прийом пропозицій
    16 лип. 18:30 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 594 242,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-11-000615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво баскетбольного майданчика (на території Тульчинського ліцею № 1 Тульчинської міської ради Вінницької області) по вул. Олександра Подоляна, 19, в м. Тульчин, Вінницької області

    Ім'я:
    Тетяна Зелена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971462403 ЄДРПОУ:
    21723406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 лип. 20:35

    Прийом пропозицій
    11 лип. 20:35 – 28 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    3 520 188,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-24-013323-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво футбольного поля на території Коцюбинського ліцею № 1, вул.Пономарьова 6/4

    Ім'я:
    Оксана Гребенюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380779112365 ЄДРПОУ:
    13736671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 18:27

    Прийом пропозицій
    24 черв. 18:27 – 15 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    19 851 750,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-24-007147-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з облаштування тренувальної зали ЦОПу килимами та помостами для художньої гімнастики

    Ім'я:
    Жмурко Катерина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505305177 ЄДРПОУ:
    40341074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-005928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з нанесення розмітки (ДК 021:2015:45212213-2 Нанесення розмітки на спортивних об’єктах)

    Ім'я:
    Ганна Назарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332726200, +380504166738 ЄДРПОУ:
    20123199
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 195,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-014318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво баскетбольного майданчика (на території Тульчинського ліцею № 1 Тульчинської міської ради Вінницької області) по вул. Олександра Подоляна, 19, в м. Тульчин, Вінницької області

    Ім'я:
    Тетяна Зелена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971462403 ЄДРПОУ:
    21723406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 21:25

    Прийом пропозицій
    23 черв. 21:25 – 8 лип. 07:00
    Очікувана вартість

    4 224 225,60 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-08-013738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво баскетбольного майданчика (на території Тульчинського ліцею № 1 Тульчинської міської ради Вінницької області) по вул. Олександра Подоляна, 19, в м. Тульчин, Вінницької області

    Ім'я:
    Тетяна Зелена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971462403 ЄДРПОУ:
    21723406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 черв. 21:52

    Прийом пропозицій
    8 черв. 21:52 – 23 черв. 07:00
    Очікувана вартість

    4 224 225,60 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-003769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво спортивного майданчика з гумовим покриттям

    Ім'я:
    Будій Алла Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672086150 ЄДРПОУ:
    14053371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    687 533,98 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-005508-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з обслуговування футбольних полів зі штучним покриттям

    Ім'я:
    Канавський Руслан Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442501033 ЄДРПОУ:
    22879582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 12:50

    Прийом пропозицій
    1 черв. 12:50 – 9 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    282 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-27-009821-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт Скейт-парку за адресою: м.Житомир, бульвар Новий

    Ім'я:
    Оксана Мотрук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972033631 ЄДРПОУ:
    13555047
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    198 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 106 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro