Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45212100-7»
-
ID: UA-2026-08-18-000231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга в рамках грантового проекту «Покращення туристичної інфраструктури Ставненської сільської територіальної громади шляхом облаштування оглядового майданчика, розміщеного на Ужоцькому перевалі, стаціонарними оглядовими антивандальними біноклями» згідно коду ДК 45210000-2 Будівництво будівель
(ДК 021:2015 — 45212140-9 «Встановлення об’єктів дозвілля») Очікувана вартість24 608,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV): 45210000-2 - Будівництво будівель (ДК 021:2015 (CPV): 45212140-9 - Встановлення об’єктів дозвілля) (“Влаштування інклюзивного дитячого майданчика з екологічно чистих матеріалів для дітей різних вікових груп в парку по вул. Молодіжній в м. Івано-Франківськ (капітальний ремонт).
Коригування” в межах реалізації Проєкту «Міські парки мають значення – новий підхід до управління міськими зеленими насадженнями в Івано-Франківську та Жешуві» в рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» (PLUA.01.03-IP.01-0012/23-00)) Оголошено27 лип. 17:17
Прийом пропозицій27 лип. 17:17 – 27 серп. 01:00Очікувана вартість3 414 756,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-22-020679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прикрашання ялинки
Очікувана вартість13 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-018595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальне будівництво фонтану на території Звенигородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю по вулиці Чорновола 126 м. Звенигородка Черкаської області
Очікувана вартість103 913,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-017775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальне будівництво фонтану на території Звенигородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю по вулиці Чорновола 126 м. Звенигородка Черкаської області
Очікувана вартість103 913,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2025-12-08-004029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу новорічної ялинки на території Довгинцівського р-ну, м. Кривий Ріг за ДК 021:2015 – 45210000-2 Будівництво будівель (45212140-9 Встановлення об’єктів дозвілля)
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-15-010808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж мотузкового парку з використанням матеріалів, наданих Замовником для «Створення мотузкового парку для психологічної та фізичної реабілітації дітей і підлітків захисників України» в рамках Бюджету участі Луцької міської територіальної громади у 2025 році (І півріччя)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-03-007528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із встановлення об’єктів дозвілля (столів тенісних та для гри в шахи) парк «Ювілейний» (перехрестя вул. Соборності та О. Васякіна), Довгинцівський район, м. Кривий Ріг за ДК 021:2015 – 45210000-2 Будівництво будівель (45212140-9 Встановлення об’єктів дозвілля)
Очікувана вартість36 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-001947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із встановлення об’єктів дозвілля (столів тенісних та для гри в шахи) парк «Ювілейний» (перехрестя вул. Соборності та О. Васякіна), Довгинцівський район, м. Кривий Ріг за ДК 021:2015 – 45210000-2 Будівництво будівель (45212140-9 Встановлення об’єктів дозвілля)
Очікувана вартість36 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-25-009325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення елементів малих архітектурних форм у місцях загального користування
Очікувана вартість199 823,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-20-004918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів( послуги з монтажу та встановлення альтанок).
Очікувана вартість29 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-18-008522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів ( монтаж та встановлення альтанок).
Очікувана вартість29 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-20-011943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрикрашання ялинки
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-25-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 45210000-2 - Будівництво будівель (ДК 021:2015 (CPV): 45212140-9 - Встановлення об’єктів дозвілля) (Влаштування зони для людей «золотого віку» в парку по вул.Молодіжній в м. Івано-Франківськ (нове будівництво) в межах реалізації Проекту «Міські парки мають значення – новий підхід
до управління міськими зеленими насадженнями в Івано-Франківську та Жешуві» в рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» (№ PLUA.01.03-IP.01-0012/23)) Очікувана вартість1 475 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-05-003642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із встановлення сценічної конструкції розміром 800*300*20 см для заходу "Музейні гостини"
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-06-011127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів (монтаж та встановлення альтанки)
Очікувана вартість29 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-18-010988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оформлення новорічної ялинки іграшками та прикрасами
Очікувана вартість13 542,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-13-011225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів ( монтаж та встановлення альтанки)
Очікувана вартість29 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-07-010559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення павільйону під відкритим небом в Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області по вулиці Вербицького,3 м.Тернопіль
Очікувана вартість58 787,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-08-11-000611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт будинку відпочинку лісопильного деревообробного цеху №2 по вул Карпатській
Ім'я:Мороз Василь МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380685375537 Факс:+380373821680ЄДРПОУ:21448070Очікувана вартість163 400,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП