Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45120000-4»
-
ID: UA-2026-08-17-008373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: вул. Молодіжна, с. Кулевча, Білгород-Дністровського району Одеської області
Очікувана вартість1 431 220,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для водопостачання господарсько-питних потреб на АЗС 06/015, за адресою: Закарпатська область, с. Пасіка, 290
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Очікувана вартість243 684,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектно-вишукувальні роботи щодо об'єкта: "Влаштування питних свердловин у межах Вигодської селищної територіальної громади"
Очікувана вартість443 148,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-012741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво експлуатаційної артезіанської свердловини АЗС №15/015 АТ «УКРНАФТА», яка розташована за адресою: Одеська область, м. Одеса, Хаджибейський район, Тираспольське шосе, буд. 22-А (технічне водопостачання)
Оголошено22 черв. 17:10
Прийом пропозицій22 черв. 17:10 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість879 951,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-000933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво артезіанської свердловини с. Понятівка, Роздільнянської територіальної громади, Одеської обл.
Оголошено28 трав. 09:27
Прийом пропозицій28 трав. 09:27 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 526 652,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-27-005817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення комплексу передпроєктних робіт по об’єкту: Проведення протиаварійних заходів, а саме: Капітальний ремонт. Кріплення підземних виробок (катакомб) під житловим будинком за адресою: м.Одеса, вул.Каменярів, буд.243
Ім'я:Олександра АнтоноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487256446, +380487221254 Веб сайт: ЄДРПОУ:24760454Очікувана вартість45 712,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-002561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи на об’єкті: «Буріння геологорозвідувальної, уксплуатаціної свердловини для водопостачання жителів вулиці Героїв Майдану, с. Дубівці Дубовецької територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області»(Нове будівництво)
Очікувана вартість832 181,87 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-008988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс проектно-вишукувальних геолого - гідрогеологічних робіт з метою затвердження експлуатаційного запасу Ренійського родовища підземних вод для РФ ДП "АМПУ"
Оголошено18 трав. 14:54
Прийом пропозицій18 трав. 14:54 – 27 трав. 18:00Очікувана вартість565 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-001141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення комплексу передпроєктних робіт по об’єкту: Проведення протиаварійних заходів, а саме: Капітальний ремонт. Кріплення підземних виробок (катакомб) під житловим будинком за адресою: м.Одеса, вул.Каменярів, буд.243
Ім'я:Олександра АнтоноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487256446, +380487221254 Веб сайт: ЄДРПОУ:24760454Очікувана вартість45 712,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-011800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт на об’єкті:«Буріння геологорозвідувальної, експлуатаційної свердловини для водопостачання жителів вулиці Стуса, с.Дубівці, Дубовецької територіальної громади, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області»(Нове будівництво)
Очікувана вартість804 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-006059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги техніки
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-007277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: вул. Шевченка, село Маринове, Березівський район, Одеська область
Очікувана вартість1 098 777,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-009046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБуріння артезіанської свердловини для гуртожитку Національного університету «Одеська юридична академія» за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 8
Очікувана вартість1 488 564,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-02-000948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозвідувальне буріння 2-х артезіанських свердловин №№1,2 на території ТЕЦ-1 по вулиці Немирівське шосе, 26 в м. Вінниця.
Очікувана вартість1 455 287,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-014499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво(буріння)розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питного водопостачанняу с.Повергів Стрийського району Львівської області
Очікувана вартість358 879,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-013254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45120000-4 - Розвідувальне свердління та буріння "Проведення геологорозвідувальних робіт на буріння розвідувально експлуатаційної свердловини І-ї групи глибиною 20 метрів у м. Болехів Івано-Франківської області""
Ім'я:Довганюк Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343734826 Факс:+380343734551ЄДРПОУ:01993440Очікувана вартість132 648,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-021254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Будівництво (буріння) розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питного водопостачання Гірського ЗЗСО І-ІІІ ст. у с.Гірське Стрийського району Львівської області"
Очікувана вартість254 947,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-016232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивишукувальні роботи з буріння розвідувальної свердловини для водопостачання с. Водяне Криворізького району
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-29-001035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Будівництво (буріння) розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарського-питного водопостачання Колодрубівського ЗЗСО І-ІІІ ст. у с. Колодруби Стрийського району Львівської області".
Очікувана вартість241 654,59 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-007608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Будівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: Одеська область, Одеський район, с.Дачне, вулиця Новоселів, 1-а»
Очікувана вартість1 469 998,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro