Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45112723-9»
-
ID: UA-2026-09-03-012216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт об'єкту благоустрою — дитячого ігрового майданчика на вул. Львівська,4 в м. Дубно
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій ігрових майданчиків
Очікувана вартість85 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж дитячого майданчика та облаштування квітника по вулиці Івасюка м.Хоростків Тернопільської області
Очікувана вартість89 954,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування та встановлення дитячого обладнання: дитячий ігровий комплекс та елементи до дитячих майданчиків на території закладів культури Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, сквер на вул. Олексія Різниченка
Оголошено24 лип. 16:00
Прийом пропозицій24 лип. 16:00 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 879 844,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Січова біля буд. 2
Оголошено23 лип. 13:56
Прийом пропозицій23 лип. 13:56 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 048 998,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Городищенська (біля ст..ш.т. «Мудрьона»)
Оголошено21 лип. 14:02
Прийом пропозицій21 лип. 14:02 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість820 105,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою(Розгортання піщаної суміші на дитячому майданчику в с.Дзигівка Ямпільської ТГ)
Очікувана вартість26 623,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, мкрн. Ювілейний, біля буд. 8
Оголошено20 лип. 13:55
Прийом пропозицій20 лип. 13:55 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 094 268,64 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-010372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Сучасна біля будинку 4
Оголошено15 лип. 16:56
Прийом пропозицій15 лип. 16:56 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість444 676,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Благоустрій території прилеглої до роздягалень на тенісних кортах по вул. Леоніда Каденюка в м. Тячів. Поточний ремонт.» (ДК 021:2015: 45112723-9 Благоустрій ігрових майданчиків
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість148 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, бульв. Вечірній біля буд.2
Оголошено3 лип. 15:48
Прийом пропозицій3 лип. 15:48 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість444 676,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Генерала Радієвського біля будинку 28
Оголошено2 лип. 10:41
Прийом пропозицій2 лип. 10:41 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість457 447,08 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-001120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Спасівська біля будинку 3
Оголошено2 лип. 09:49
Прийом пропозицій2 лип. 09:49 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість444 676,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-009307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Катеринівська, біля будинку 8
Оголошено29 черв. 15:47
Прийом пропозицій29 черв. 15:47 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість533 611,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-006756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування ігрового майданчика по вул. Борканюка в с. Минай Ужгородського району (ДК 021:2015: 45112723-9 Благоустрій ігрових майданчиків
Очікувана вартість39 891,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування та встановлення дитячого обладнання на території клубу с. Івановичі, вул. Шевченка, буд.14, Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-014772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту з розробленням проєктної документації в частині кошторису за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Райдужна, 143
Оголошено25 трав. 23:54
Прийом пропозицій25 трав. 23:54 – 5 черв. 08:30Очікувана вартість2 820 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-015008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту з розробленням проєктної документації в частині кошторису за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Райдужна, 143
Оголошено20 трав. 23:33
Прийом пропозицій20 трав. 23:33 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 820 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-19-005842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт, Благоустрій ігрового майданчика Ліцей "Домінанта" Дніпровського району м.Києва за адресою: м.Київ, вул.Юності,1
Очікувана вартість169 918,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro