Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45112720-8»
-
ID: UA-2026-08-31-005431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття спортивного майданчика за адресою м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний біля будинків 10,11
Оголошено31 серп. 13:33
Прийом пропозицій31 серп. 13:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій ігрових майданчиків
Очікувана вартість85 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дитячих майданчиків
Очікувана вартість199 370,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дитячих майданчиків
Очікувана вартість118 395,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дитячих майданчиків
Очікувана вартість62 753,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж дитячого майданчика та облаштування квітника по вулиці Івасюка м.Хоростків Тернопільської області
Очікувана вартість89 954,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування та встановлення дитячого обладнання: дитячий ігровий комплекс та елементи до дитячих майданчиків на території закладів культури Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОблаштування площадки під вуличні спортивні тренажери за адресою: 16300, вулиця Миколи Амосова, будинок 1, селище Куликівка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Оголошено3 серп. 16:51
Прийом пропозицій3 серп. 16:51 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість366 217,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-007019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та облаштування дитячого майданчику по вул.Холодноярська в м.Кропивницькому
Очікувана вартість163 887,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, сквер на вул. Олексія Різниченка
Оголошено24 лип. 16:00
Прийом пропозицій24 лип. 16:00 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 879 844,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Січова біля буд. 2
Оголошено23 лип. 13:56
Прийом пропозицій23 лип. 13:56 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 048 998,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Городищенська (біля ст..ш.т. «Мудрьона»)
Оголошено21 лип. 14:02
Прийом пропозицій21 лип. 14:02 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість820 105,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою(Розгортання піщаної суміші на дитячому майданчику в с.Дзигівка Ямпільської ТГ)
Очікувана вартість26 623,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, мкрн. Ювілейний, біля буд. 8
Оголошено20 лип. 13:55
Прийом пропозицій20 лип. 13:55 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 094 268,64 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-007972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття спортивного майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Спасівська біля будинку 21
Оголошено17 лип. 14:54
Прийом пропозицій17 лип. 14:54 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 589 364,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-010372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Сучасна біля будинку 4
Оголошено15 лип. 16:56
Прийом пропозицій15 лип. 16:56 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість444 676,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Благоустрій території прилеглої до роздягалень на тенісних кортах по вул. Леоніда Каденюка в м. Тячів. Поточний ремонт.» (ДК 021:2015: 45112723-9 Благоустрій ігрових майданчиків
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість148 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та облаштування дитячого майданчику за адресою: вул.Чигиринська,4,м.Кропивницький
Очікувана вартість75 586,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, бульв. Вечірній біля буд.2
Оголошено3 лип. 15:48
Прийом пропозицій3 лип. 15:48 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість444 676,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття дитячого майданчика за адресою м. Кривий Ріг, вул. Генерала Радієвського біля будинку 28
Оголошено2 лип. 10:41
Прийом пропозицій2 лип. 10:41 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість457 447,08 грн
без ПДВЗавершена