Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45112714-3»

  • ID: UA-2026-08-31-010557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою населених пунктів:обрізання крон дерев,вирізування сухих суків і гілок бензопилою ,згрібання сухих суків і гілок на кладовищах с.Грунь,с.Гнилиця с.Івахи Грунської СТГ

    Ім'я:
    Забашта Ірина Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544691282 ЄДРПОУ:
    04389839
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 155,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою кладовищ (послуга з утримання місць поховання та вивозу сміття з території кладовищ «Гусаківське» та «Чорнобаївське» в с. Чорнобаївка) (Код за ДК 021:2015: 45110000-1 - "Руйнування та знесення будівель і земляні роботи" (45112714-3 - "Благоустрій кладовищ"))

    Ім'я:
    Тамара Онишківа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997626153 Веб сайт:
    http://zakupki.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    26347342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 952,44 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги маніпулятора(навантаження сміття та планування території кладовища с.Кошелівка)

    Ім'я:
    Руслана Лознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413131675 ЄДРПОУ:
    43976514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навантаження сміття та планування території кладовища с.Веснянка(послуги маніпулятора)

    Ім'я:
    Руслана Лознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413131675 ЄДРПОУ:
    43976514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002078-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою кладовища «Полякове» по вулиці Ужанська в місті Перечин Ужгородського району. Розділ 45112714-3 Благоустрій кладовищ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

    Ім'я:
    Ганусич Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669160604 ЄДРПОУ:
    04351274
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    578 673,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-000693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з упорядкування кладовищ на території Мирогощанської сільської ради

    Ім'я:
    Олексій Швая
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953315360 Веб сайт:
    http://myrogoshanska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04385304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 820,28 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003718-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з благоустрою населених пунктів облаштування території кладовища у с-щі Нові Стрілища Львівського р-н Львівської обл

    Ім'я:
    Мелех Христина Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380638435859 ЄДРПОУ:
    25235827
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 984,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-12-003879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з утримання та благоустрою кладовища в с. Кунин Рівненської області, Рівненського району Здовбицької територіальної громади

    Ім'я:
    Пальчевський Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 30960911560 ЄДРПОУ:
    04385830
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-009580-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з благоустрою кладовища «Полякове» по вулиці Ужанська в місті Перечин Ужгородського району. Розділ 45112714-3 Благоустрій кладовищ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

    Ім'я:
    Ганусич Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669160604 ЄДРПОУ:
    04351274
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:35 – 17 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    485 254,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-009789-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45112714-3-Благоустрій кладовищ (Послуга з прибирання та благоустрою території кладовищ сіл Зорянської сільської ради)

    Ім'я:
    Іванна Селегей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362279570 ЄДРПОУ:
    04387220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 775,44 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-009006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вивезення ТПВ з територій кладовищ

    Ім'я:
    Світлана Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973918833 ЄДРПОУ:
    43952844
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 724,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-000828-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою та утримання місць поховань в с.Северинівка Жмеринського району Вінницької області.

    Ім'я:
    Валентина Василевська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971684058 ЄДРПОУ:
    04330421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 699,95 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-007284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою та утримання місць поховань в с.Чернятин Жмеринського району Вінницької області.

    Ім'я:
    Валентина Василевська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971684058 ЄДРПОУ:
    04330421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 299,97 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-006687-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по благоустрою та вивезенні сміття з кладовища в селі Н. Солотвино Баранинської сільської ради

    Ім'я:
    Товт Ростислав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:
    +380312734244
    ЄДРПОУ:
    22095099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-004946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по благоустрою та вивезенні сміття з кладовища в селі Стрипа Баранинської сільської ради

    Ім'я:
    Товт Ростислав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:
    +380312734244
    ЄДРПОУ:
    22095099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-006393-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по покосу трави на кладовищах

    Ім'я:
    Євдокимова Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661975877 ЄДРПОУ:
    35800103
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 928,54 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-008526-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з упорядкування кладовищ на території Мирогощанської сільської ради

    Ім'я:
    Олексій Швая
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953315360 Веб сайт:
    http://myrogoshanska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04385304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-003393-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по благоустрою та вивезенні сміття з кладовища в селі Ярок Баранинської сільської ради

    Ім'я:
    Товт Ростислав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:
    +380312734244
    ЄДРПОУ:
    22095099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-003158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по благоустрою та вивезенні сміття з кладовища в селі Холмець Баранинської сільської ради

    Ім'я:
    Товт Ростислав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:
    +380312734244
    ЄДРПОУ:
    22095099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-002836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по благоустрою та вивезенні сміття з кладовища в селі Циганівці Баранинської сільської ради

    Ім'я:
    Товт Ростислав Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312734287 Факс:
    +380312734244
    ЄДРПОУ:
    22095099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 66 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro