Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45112700-2»
-
ID: UA-2026-09-02-001864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з озеленення та влаштування поливо-зрошувальної системи у складі об'єкту "Капітальний ремонт скверу "Закоханих" на розі вулиць Геннадія Афанасьєва та Ялтинської у Дарницькому районі Києва за ДК 021:2015:45112710-5 Благоустрій озеленених територій
Ім'я:Ярослава КанівченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442722093 Веб сайт: ЄДРПОУ:03362123Оголошено2 вер. 10:10
Прийом пропозицій2 вер. 10:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття спортивного майданчика за адресою м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний біля будинків 10,11
Оголошено31 серп. 13:33
Прийом пропозицій31 серп. 13:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛандшафтні роботи
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Очікувана вартість64 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою та утримання місць поховань в с.Чернятин Жмеринського району Вінницької області.
Очікувана вартість8 299,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання місць поховань в с.Северинівка Жмеринського району Вінницької області (навантаження та вивезення сміття).
Очікувана вартість8 699,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Степова в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість64 263,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Молодіжна в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість70 945,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Святкова в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість122 734,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) від М-30 до вул. Лісова с. Розсохуватка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість199 868,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) ділянка дороги від с. Станція Ташлик до с. Шевченкове Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість175 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій ігрових майданчиків
Очікувана вартість85 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів:обрізання крон дерев,вирізування сухих суків і гілок бензопилою ,згрібання сухих суків і гілок на кладовищах с.Грунь,с.Гнилиця с.Івахи Грунської СТГ
Очікувана вартість9 155,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою кладовищ (послуга з утримання місць поховання та вивозу сміття з території кладовищ «Гусаківське» та «Чорнобаївське» в с. Чорнобаївка) (Код за ДК 021:2015: 45110000-1 - "Руйнування та знесення будівель і земляні роботи" (45112714-3 - "Благоустрій кладовищ"))
Очікувана вартість22 952,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою території м.Миколаєва Стрийського району Львівської області (грейдерування доріг з грунтовим покриттям)
Очікувана вартість67 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Шкільна в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість30 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Шевченка в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість21 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Покровська в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість7 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Дачна в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість3 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Затишна в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість5 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Привокзальна в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість4 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro