Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45112400-9»
-
ID: UA-2026-09-02-001048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемляні роботи
Очікувана вартість89 748,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування міського сміттєзвалища в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Черкаської області
Очікувана вартість46 167,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування міського сміттєзвалища в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Черкаської області
Очікувана вартість197 226,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з механізованого копання ям
Оголошено13 серп. 14:44
Прийом пропозицій13 серп. 14:44 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування міського сміттєзвалища в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Черкаської області
Очікувана вартість58 072,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45112410-2 Викопування могил. Копання могили у літній час за межами міста з транспортними витратами.
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (45112410-2 Викопування могил )
Очікувана вартість25 893,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45112410-2 Викопування могил. Копання могили у літній час за межами міста з транспортними витратами
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-002295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоризонтально-направлене буріння ґрунту довжиною 6м, глибиною 1,2м, діаметром 120мм
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-009378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемляні роботи на території кладовищ (викопування могил)
Ім'я:Ковалюк Олександра ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960063299 ЄДРПОУ:41845519Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-010347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45112410-2 Викопування могил. Викопування могили.
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45112410-2 Викопування могил. Викопування могили для загиблого захисника незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України Войтюка Андрія Михайловича
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-009987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з механiзованого копання могил
Очікувана вартість65 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-009744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45112410-2 Викопування могил. Послуги з викопування могили.
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-004675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з риття канави(траншеї) для водовідведення від вулиць Гоголя та Садової в селі Нестеренки Новоселівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області ДК 021:2015 45112400-9 Землерийні роботи
Очікувана вартість14 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-002206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКопання могил
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-09-006506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемляні роботи на території кладовищ (викопування могил)
Ім'я:Ковалюк Олександра ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960063299 ЄДРПОУ:41845519Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-002653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги автогрейдера по вирівнюванні та плануваннню грунтового покриття на об'єктах благоустрою в с.Филенкове
Очікувана вартість28 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-25-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з механізованого копання та закопування могил екскаватором для здійснення заходу з організації поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів
Оголошено25 груд. 2025 12:07
Прийом пропозицій25 груд. 2025 12:07 – 2 січ. 09:00Очікувана вартість695 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-24-019125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з викопування ям механізованим способом для облаштування могил на кладовищі «Західне»
Оголошено24 груд. 2025 19:01
Прийом пропозицій24 груд. 2025 19:01 – 1 січ. 18:00Очікувана вартість3 459 550,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась