Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45112000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-005431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття спортивного майданчика за адресою м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний біля будинків 10,11
Оголошено31 серп. 13:33
Прийом пропозицій31 серп. 13:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги трактора
Очікувана вартість5 406,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемлерийні роботи екскаватором с. Новомарївка будівля школи (риття траншеї, прокладання труб)
Ім'я:Катерина ДаниленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380960922165 Веб сайт: ЄДРПОУ:40207068Очікувана вартість71 874,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій ігрових майданчиків
Очікувана вартість85 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів:обрізання крон дерев,вирізування сухих суків і гілок бензопилою ,згрібання сухих суків і гілок на кладовищах с.Грунь,с.Гнилиця с.Івахи Грунської СТГ
Очікувана вартість9 155,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою кладовищ (послуга з утримання місць поховання та вивозу сміття з території кладовищ «Гусаківське» та «Чорнобаївське» в с. Чорнобаївка) (Код за ДК 021:2015: 45110000-1 - "Руйнування та знесення будівель і земляні роботи" (45112714-3 - "Благоустрій кладовищ"))
Очікувана вартість22 952,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою території м.Миколаєва Стрийського району Львівської області (грейдерування доріг з грунтовим покриттям)
Очікувана вартість67 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування міського сміттєзвалища в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Черкаської області
Очікувана вартість46 167,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемлерийні та інші земляні роботи
Ім'я:Катерина ДаниленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380960922165 Веб сайт: ЄДРПОУ:40207068Очікувана вартість56 159,89 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпорядкування міського сміттєзвалища в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Черкаської області
Очікувана вартість197 226,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Шкільна в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість30 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Шевченка в с. Плетений Ташлик Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість21 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Покровська в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість7 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Дачна в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість3 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Затишна в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість5 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт - вирівнювання поверхні дороги (профілювання) вул. Привокзальна в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість4 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вирівнювання поверхні дороги (профілювання) по вул. Шкільна в с. Розсохуватка Новоукраїнського району Кіровоградської області
Очікувана вартість17 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРекультивація місця відведення відходів сміттєзвалища (вирівнювання рельєфу, засипання ям чи кар’єрів, нанесення шару родючого грунту (чорнозему))
Ім'я:Скороход Ріта ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:+380989304809ЄДРПОУ:04415531Очікувана вартість83 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт: «Благоустрій кладовища по вулиці Олексія Лисенка в селищі Петрове». Код ДК 021-2015 (CPV) 45112000-5 - Землерийні та інші земляні роботи
Ім'я:Любченко Жанна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380523797260 Факс:+380523797073ЄДРПОУ:04364199Очікувана вартість17 506,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиття траншеї за допомогою спецтехніки (екскаватора)
Очікувана вартість18 950,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro