Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45111300-1»
-
ID: UA-2026-09-01-007302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтажні роботи
Очікувана вартість38 005,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45111300-1-Демонтажні роботи (Послуги з поточного ремонту з демонтажних робіт системи вентиляції в приміщенні, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість100 090,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45111300-1-Демонтажні роботи (поточний ремонт з демонтажних робіт в приміщенні санвузла адміністративної будівлі за адресою: вул. Володимирська, 15, м. Київ)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість60 088,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтажні роботи
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажних робіт на сходовій клітині у вісях (збивання вапняної штукатурки зі стін, демонтаж керамічної плитки та цементно-піщаної стяжки на сходових площадках, демонтаж гіпсокартонних перегородок на металевому каркасі, зняття і очищення стелі сходових площадок і маршів від фарби)
Очікувана вартість89 089,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів, а саме: демонтаж спортивного майданчика (інв. № 1013300016) на вул. Олексія Різниченка, 98
Очікувана вартість82 322,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПocлугa з yсyнeння aвaрiй в житлoвoмy фoндi (пoтoчний рeмoнт з aвaрiйнoгo дeмoнтaжy пoкрiвлi в житлoвoмy бyдинкy пiсля рaкeтнoї aтaки, рoзтaшoвaнoмy зa aдрeсoю: м. Днiпрo, вyл. Рoбoчa, бyд. 176)
Ім'я:Жогленко Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633409477 ЄДРПОУ:44124263Оголошено14 серп. 16:13
Прийом пропозицій14 серп. 16:13 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість463 625,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-010004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт харчоблоку ( демонтажні роботи) в НВК №3
Очікувана вартість199 192,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидемонтаж покрівлі – 950 м2. Усунення аварій в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України(поточний ремонт з аварійного демонтажу даху в лабораторному корпусі № 4 після ракетної атаки),
Очікувана вартість522 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з демонтажних робіт щодо створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико- математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально- методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в умовах
кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45111300- 1 Демонтажні роботи. Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість55 158,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидемонтажні послуги в вестибюлі ВМБК"Енергетик"
Очікувана вартість96 394,09 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидемонтажні роботи в санвузлах
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість194 809,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу пошкодженої і зношеної штукатурки та вирівнювання зовнішніх стін споруди літнього майданчика в міському парку м. Красилів (ЦПД)
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість39 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу/монтажу інжинерних споруд.
Очікувана вартість53 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з демонтажу трубопроводу системи опалення та радіаторів
Очікувана вартість62 202,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж вітрин експозиційних залів
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45100000-8 Підготовка будівельного майданчика (45111300-1 Демонтажні роботи), що здійснюються керуючись Наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 (демонтаж крана мостового та підкранових шляхів)
Очікувана вартість126 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж охоронних об’єктів
Очікувана вартість7 800,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45111300-1 Демонтажні роботи (Демонтаж будівлі ветеринарної лікарні 3-1 за адресою Чернівецька область, Дністровський район, м.Хотин, вул.Незалежності, 26)
Очікувана вартість1 436 754,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж та монтаж каркасів, в кількості 11 штук
Ім'я:Садовий Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380660782580 Веб сайт: ЄДРПОУ:04356165Очікувана вартість98 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro