Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45111290-7»
-
ID: UA-2026-06-24-010841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з улаштування майданчика для розміщення тимчасової споруди для життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб у селі Чорний Ріг Семенівської міської територіальної громади Чернігівської області (Код за ДК 021:2015 – 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Очікувана вартість2 186 194,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-08-002652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУлаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи, планувальні, підготовчі та земляні послуги на території м.Кам’янське (на основі CPV за ДК 021:2015 – 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Ім'я:Кірсік Анна ВадимівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380569554061 Факс:+380569554061ЄДРПОУ:34827358Оголошено8 січ. 11:50
Прийом пропозицій8 січ. 11:50 – 16 січ. 11:00Очікувана вартість605 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-020276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовчі роботи
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість48 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-11-008529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки та улаштуванню дорожніх корит
Оголошено11 черв. 2025 14:43
Прийом пропозицій11 черв. 2025 14:43 – 19 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість286 079,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-22-011190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектування, підготовка, обробка та виготовлення металевого спеціального фланцю з водяним охолодженням, до водневого реактору.
Очікувана вартість498 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-22-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектування, підготовка, обробка та виготовлення з металу спеціального реактору "Автоклаву", до установки по створенню гідридів металів
Очікувана вартість49 555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-07-012521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по розчищенню промислового майданчика від залишків бетонних та залізобетонних конструкцій
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість824 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція вул. Інженерної в м. Дніпрі» (Підготовлення території будівництва - видалення зелених насаджень)
Оголошено18 квіт. 2025 15:28
Прийом пропозицій18 квіт. 2025 15:28 – 3 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 864 731,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-12-011271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаходи з енергозбереження. Реконструкція котельні та приєднання до інженерних мереж з встановленням блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область. Конструкції бетонні.
Ім'я:КПТМ "Криворіжтепломережа"E-mail: [email protected] Телефон: +380502278896, +380564095491 ЄДРПОУ:03342184Очікувана вартість330 261,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-03-008733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту систем вентиляції (підготовчі роботи) в підвальному приміщенні комунального закладу
Очікувана вартість117 832,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-05-002854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи «Підготовчі роботи по об’єкту «Навчальний комплекс для проведення практичних занять з вогневої підготовки та навчання водіїв механізованих транспортних засобів спеціального призначення ГУНП в Івано-Франківській області» (45111290-7)
Очікувана вартість299 806,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-22-004130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовчі роботи на території комплексу очистки поверхневих вод
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість20 876,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-11-001680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовчі роботи для встановлення автоматичної станції
Ім'я:Крашинський Андрій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380512472292 Факс:+380512472292ЄДРПОУ:20916793Очікувана вартість53 672,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-09-000032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовчі роботи до укладання тротуарною плиткою частини двору Лозуватського ліцею
Ім'я:Алла Вячеславівна БогуславськаE-mail: [email protected] Телефон: +380683725356 ЄДРПОУ:32806317Очікувана вартість130 427,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-08-010101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРобота на виконання - "Експартиза проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Завершення будівництва реабілітаційного комплексу на 300 місць на вул. Спортивна в смт. Великий Любінь Львівської області""
Очікувана вартість345 393,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-20-008690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовчі роботи
Ім'я:Taranenko Volodymyr OleksandrovichE-mail: [email protected] Телефон: +380442560323 ЄДРПОУ:08807044Очікувана вартість14 037,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-27-010031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи «Підготовчі роботи по об’єкту «Навчальний комплекс для проведення практичних занять з вогневої підготовки та навчання водіїв механізованих транспортних засобів спеціального призначення ГУНП в Івано-Франківській області» (45111290-7)
Оголошено27 серп. 2024 16:15
Прийом пропозицій27 серп. 2024 16:15 – 5 вер. 2024 12:00Очікувана вартість2 172 696,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-02-004777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовчі роботи до ремонту
Ім'я:Музика Петро-Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322612831 Факс:+380322999122ЄДРПОУ:04013927Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-13-011410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по опрацюванню дозвільної та проектної документації, необхідної для подовження контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення у зв’язку з виконанням наступних робіт: встановлення тимчасової огорожі на період реконструкції по об’єкту: «Реконструкція будівлі на
проспекті Свободи, 22-А під відділення № 7 комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у Подільському районі», 45111290-7 – Підготовчі роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість23 379,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-12-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт кінцевої балки мостового крану
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro