Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45100000-8»
-
ID: UA-2026-09-03-010462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Демонтажні роботи (демонтаж АФС АИК-С (м. Хмельницький))
Ім'я:Олександр ТабаранE-mail: [email protected] Телефон: +380432530152, +380432530658, +380432530153 ЄДРПОУ:21726250Оголошено3 вер. 15:14
Прийом пропозицій3 вер. 15:14 – 19 вер. 17:30 -
ID: UA-2026-09-02-001864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з озеленення та влаштування поливо-зрошувальної системи у складі об'єкту "Капітальний ремонт скверу "Закоханих" на розі вулиць Геннадія Афанасьєва та Ялтинської у Дарницькому районі Києва за ДК 021:2015:45112710-5 Благоустрій озеленених територій
Ім'я:Ярослава КанівченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442722093 Веб сайт: ЄДРПОУ:03362123Оголошено2 вер. 10:10
Прийом пропозицій2 вер. 10:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою (послуги з наповнення піском пісочниць, розташованих в місцях загального користування на території житлової забудови Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області)
Оголошено1 вер. 22:40
Прийом пропозицій1 вер. 22:40 – 17 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-012722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи (Благоустрій території кладовища (військового) по Дніпровському шосе в м. Олександрії Кіровоградської області)
Оголошено31 серп. 19:25
Прийом пропозицій31 серп. 19:25 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по розчищенню земельних ділянок після проведення демонтажних робіт під житловими будинками за адресами: 63542, Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Гракове, вул. Незламності, 2 та 63542, Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Гракове, вул. Незламності, 3 (переробка залишкiв бетонних та
залiзобетонних конструкцiй) Оголошено31 серп. 17:30
Прийом пропозицій31 серп. 17:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозбирання та знесення комунального майна- будівлі майстерні літера В (основні засоби) Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради, за адресою: м. Мукачево, вул. Соборна, буд.21, та комунального майна - будівлі майстерні літера В (основні засоби) Мукачівської ЗОШ №1 Мукачівської міської ради, за
адресою: м. Мукачево, вул. Соборна, буд. 23 що знаходиться на балансі управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ім'я:Мошинська Валерія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509090094 ЄДРПОУ:02143413Оголошено31 серп. 15:44
Прийом пропозицій31 серп. 15:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозбирання та знесення комунального майна- будівлі спортзалу літера Б Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області, за адресою: Закарпатська область, м. Мукачево, вул.Соборна буд.21 (основні засоби), що знаходяться на балансі Управління освіти, культури, молоді та спорту
Мукачівської міської ради Ім'я:Мошинська Валерія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509090094 ЄДРПОУ:02143413Оголошено31 серп. 15:26
Прийом пропозицій31 серп. 15:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозбирання та знесення комунального майна- будівель та споруд ,які розташовані на території комплексу бази відпочинку "Мрія" за адресою : Закарпатська область, Мукачівський район, с. Лісарня , вул. Без назви, буд. 51 "а" (основні засоби),що знаходяться на балансі управління освіти , культури,
молоді та спорту Мукачівської міської ради Ім'я:Мошинська Валерія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509090094 ЄДРПОУ:02143413Оголошено31 серп. 15:13
Прийом пропозицій31 серп. 15:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги благоустрою території населених пунктів (Облаштування Алеї Героїв для поховання військовослужбовців, які загинули за незалежність України, за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, міське кладовище №3), ДК 021:2015 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні
роботи Оголошено31 серп. 15:03
Прийом пропозицій31 серп. 15:03 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування гумового покриття спортивного майданчика за адресою м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний біля будинків 10,11
Оголошено31 серп. 13:33
Прийом пропозицій31 серп. 13:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Оголошено31 серп. 13:04
Прийом пропозицій31 серп. 13:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт елементів благоустрою, а саме: встановлення 50 одиниць вуличних лавок та 25 одиниць урн переворотних на території Новокодацького району міста Дніпра)
Оголошено31 серп. 11:03
Прийом пропозицій31 серп. 11:03 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-000803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з усунення аварій в житловому фонді, які виникли унаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, шляхом проведення робіт з демонтажу житлового будинку за адресою: вул. Окружна 34а, сел. Гостомель, Бучанський район, Київська область» за ДК 021:2015
–45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи Ім'я:Катерина БородкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380982596930 Веб сайт: ЄДРПОУ:44825757Оголошено28 серп. 09:24
Прийом пропозицій28 серп. 09:24 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-000681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з усунення аварій в житловому фонді, які виникли унаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, шляхом проведення робіт з демонтажу житлового будинку за адресою: С/Т "Пуща Водиця" вул. 3 Садова, 105, с. Мощун, Бучанський район, Київська область» за
ДК 021:2015 –45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи Ім'я:Катерина БородкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380982596930 Веб сайт: ЄДРПОУ:44825757Оголошено28 серп. 09:17
Прийом пропозицій28 серп. 09:17 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:45113000-2 (Роботи на будівельному майданчику) (Нове будівництво бюветного комплексу з артезіанською свердловиною за адресою: м. Одеса, парк в районі будинку по вул. Владислава Бувалкіна, 29)
Оголошено21 серп. 14:03
Прийом пропозицій21 серп. 14:03 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемляні роботи
Очікувана вартість68 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт об'єкту благоустрою — дитячого ігрового майданчика на вул. Львівська,4 в м. Дубно
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системививезення ТПВ
Очікувана вартість32 282,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення санітарно-паразитологічного дослідження піску в пісочницях закладу
Ім'я:Олександра ПоповичE-mail: [email protected] Телефон: +380509206059, +380990201354 ЄДРПОУ:35335425Очікувана вартість2 948,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з риття траншей (окопів), протитанковий рів (код ДК 021:2015 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Очікувана вартість134 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro