Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44912400-0»
-
ID: UA-2026-09-03-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюр бетонний
Очікувана вартість2 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюр садовий
Ім'я:Велігорська Тамара ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503470766 ЄДРПОУ:02006277Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюрний камінь код за ДК 021:2015: 44912400-0
Очікувана вартість58 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоребрик
Очікувана вартість5 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюрний камінь
Очікувана вартість14 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44912400-0 Бордюр тротуарний
Очікувана вартість15 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 44910000-2 Будівельний камінь (Бордюр дорожній)
Оголошено11 серп. 14:33
Прийом пропозицій17 серп. 12:00 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 230,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-001109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44910000-2 Будівельний камінь
Очікувана вартість41 884,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 44910000-2 Будівельний камінь (Бордюр дорожній)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено29 лип. 10:32
Прийом пропозицій4 серп. 12:00 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 230,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-000659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоребрик
Ім'я:Мочернюк Іван ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380355435248 Факс:+380355435147ЄДРПОУ:41861965Очікувана вартість7 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюри тротуарні
Очікувана вартість41 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамені бортові БР 1000/300/150 сірі
Очікувана вартість4 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибордюр сірий
Ім'я:Любов ПересунькоE-mail: [email protected] Телефон: +380680622513, +380665669965 ЄДРПОУ:44045590Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-006628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюри
Ім'я:Кубишкіна Леся ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984150954 Факс:+380614399131ЄДРПОУ:25477986Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-003296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФігурні елементи мощення
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено2 лип. 11:30
Прийом пропозицій2 лип. 11:30 – 13 лип. 13:00Очікувана вартість397 536,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюр бетон
Ім'я:РОМАН ВАРОВЕЙE-mail: [email protected] Телефон: +380994760287, +380680143319 Веб сайт: ЄДРПОУ:26244136Очікувана вартість2 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44912400-0 Бордюрний камінь
Очікувана вартість11 047,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюри тротуарні
Очікувана вартість63 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44912400-0 Бордюрний камінь (Бордюр тонкий сірий 0,65)
Очікувана вартість16 348,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-004171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБордюр дорожній БР 100.30.15 код 44910000-2 Будівельний камінь за ДК 021:2015
Оголошено22 трав. 11:37
Прийом пропозицій22 трав. 11:37 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 000,00 грн
з ПДВЗавершена