Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44912100-7»

  • ID: UA-2026-08-31-001277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Керамограніт ТОВ Атем Quarzo GRM 60х60см або еквівалент

    Ім'я:
    Комаровська Дар'я Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:
    +380443338140
    ЄДРПОУ:
    37292855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:05

    Прийом пропозицій
    8 вер. 00:00 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    10 580,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 4 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-002703-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надгробний пам'ятник

    Ім'я:
    Галина Миргородська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт:
    https://reshsmart.gov.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    04382895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Меморіальні стели для вшанування загиблих Героїв Золочівської територіальної громади (код за ДК 021:2015 - 44910000-2 Будівельний камінь)

    Ім'я:
    Тетяна Вакулюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637809334 ЄДРПОУ:
    46080066
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-007826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гранітна сировина

    Ім'я:
    Наталія Васеленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964399760 ЄДРПОУ:
    08564877
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44910000-2 – Будівельний камінь (Придбання та встановлення (монтаж) намогильних споруд (гранітних пам'ятників) загиблим (померлим) військовослужбовцям)

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 09:53

    Прийом пропозицій
    18 серп. 09:53 – 27 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 878 187,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-008866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання гранітних пам’ятників у комплекті з гранітними вазами військовослужбовцям, які загинули внаслідок російської агресії проти України.

    Ім'я:
    Валентина Пистряк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982221707 ЄДРПОУ:
    34526743
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:08

    Прийом пропозицій
    14 серп. 15:08 – 23 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    3 181 733,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація
    Триває відміна торгів

  • ID: UA-2026-08-07-005928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44910000-2 – Будівельний камінь (Придбання та встановлення (монтаж) намогильних споруд (гранітних пам'ятників) загиблим (померлим) військовослужбовцям)

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 12:55

    Прийом пропозицій
    7 серп. 12:55 – 17 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 878 187,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-000002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Меморіальні стели для вшанування загиблих Героїв Золочівської територіальної громади (код за ДК 021:2015 - 44910000-2 Будівельний камінь)

    Ім'я:
    Тетяна Вакулюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637809334 ЄДРПОУ:
    46080066
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-006797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Граніт термооброблений 300*600*30; граніт термооброблений 300*400*50; граніт термооброблений 100*200*50

    Ім'я:
    Яковенко Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253321 ЄДРПОУ:
    02220763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 13:56

    Прийом пропозицій
    4 серп. 13:56 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 404 166,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-003185-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гранітна сировина

    Ім'я:
    Наталія Васеленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964399760 ЄДРПОУ:
    08564877
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-006672-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44910000-2 – Будівельний камінь (Придбання та встановлення (монтаж) намогильних споруд (гранітних пам'ятників) загиблим (померлим) військовослужбовцям)

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 14:18

    Прийом пропозицій
    29 лип. 14:18 – 6 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 878 187,50 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-25-000060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення та придбання гранітної продукції (Гранітної плитки))

    Ім'я:
    Сальнікова Оксана Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953883799 ЄДРПОУ:
    02223902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-006609-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Плитка гранітна Покостова термооброблена 30х300х600 мм (2297)

    Ім'я:
    Комаровська Дар'я Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:
    +380443338140
    ЄДРПОУ:
    37292855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 14:01

    Прийом пропозицій
    29 лип. 00:00 – 31 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    22 650,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-000883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гранітна сировина

    Ім'я:
    Наталія Васеленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964399760 ЄДРПОУ:
    08564877
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-008807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пам’ятник воїнам інтернаціоналістам

    Ім'я:
    Бовсуновська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969830884 ЄДРПОУ:
    04343487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 540,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-000443-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Меморіальна дошка з деталями та встановленням ,меморіальна дошка , деталі до меморіальноЇ дошки із встановленням

    Ім'я:
    Олена Підлісняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688294476 ЄДРПОУ:
    44082171
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-001172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вироби з граніту: таблички, ваза габро

    Ім'я:
    Лазареско Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678523500 ЄДРПОУ:
    43978705
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-010594-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари господарського призначення

    Ім'я:
    Віталій Машук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442560383 Веб сайт:
    https://health.mvs.gov.ua/poliklinika
    ЄДРПОУ:
    08735095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-008725-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 985,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-003992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бордюр пилений з граніту

    Ім'я:
    Синявський Олександр Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459447880 ЄДРПОУ:
    38337116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 880,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 19 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro