Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44911100-0»
-
ID: UA-2026-08-11-006021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрихта мармурова біла ф 20х30мм, крихта мармурова кремова ф 10х20мм, крихта мармурова червона ф 10х20мм
Оголошено11 серп. 13:03
Прийом пропозицій11 серп. 13:03 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-05-27-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармуровий декор білий
Очікувана вартість14 642,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-008119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеморіальні дошки
Очікувана вартість64 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-003922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрихта мармурова бежева ф 5-10 мм, крихта кварцова червона ф 0,05 - 5 мм., галька річкова ф 5-20 мм., галька морська ф 5-10 мм., камень фарбований жовтий ф 5-10 мм., камень фарбований синій ф 5-10 мм.
Оголошено21 квіт. 11:40
Прийом пропозицій21 квіт. 11:40 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість786 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-010139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармур
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-013221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44910000-2 Будівельний камінь(Мармурова плитка)
Очікувана вартість38 459,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-15-010825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурова основа для меморіальної дошки
Ім'я:Ковалик Анастасія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322761852 Факс:+380322761852ЄДРПОУ:22336019Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-18-008266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикамінь декоративний галька мармурова фр.10-25 см біла 10 кг (ДК 021:2015: 44911100-0 - Мармур)
Оголошено18 лип. 2025 14:55
Прийом пропозицій18 лип. 2025 14:55 – 26 лип. 2025 09:00Очікувана вартість277 754,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-18-002124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурова дошка для вшанування видатних осіб
Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-11-000972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурова крихта
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Очікувана вартість47 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-23-012595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурові основи для меморіальних дошок
Ім'я:Ковалик Анастасія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322761852 Факс:+380322761852ЄДРПОУ:22336019Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-01-009339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармур дроблений
Очікувана вартість81 819,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-07-008950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурова дошка для вшанування видатних осібь (меморіальна дошка)
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-15-010996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГалька біла Тасос фр. 1-3см; 44910000-2: Будівельний камінь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість81 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-30-007996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з граніту
Очікувана вартість88 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-07-009425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрихта мармур біла, червона
Очікувана вартість42 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-08-006593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурова крихта (ДК 021:2015 (CPV) : 44910000-2 Будівельний камінь)
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-31-004112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМармурова дошка для вшанування видатних осібь (меморіальна дошка)
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-25-003268-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлитка мармурова, код 44910000-2 «Будівельний камінь» за ДК 021:2015
Ім'я:Зозуля Роман ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено25 лист. 2021 15:55
Прийом пропозицій1 груд. 2021 17:30 – 4 груд. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість832 085,24 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-10-11-005857-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлитка мармурова, код 44910000-2 «Будівельний камінь» за ДК 021:2015
Ім'я:Зозуля Роман ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено11 жовт. 2021 17:21
Прийом пропозицій19 жовт. 2021 17:30 – 22 жовт. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість832 085,24 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась