Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44910000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-001985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтінова керамогранітна плитка 29,8х59,8 см, колір світло-сірий
Оголошено1 вер. 10:40
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКерамограніт ТОВ Атем Quarzo GRM 60х60см або еквівалент
Ім'я:Комаровська Дар'я ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:+380443338140ЄДРПОУ:37292855Оголошено31 серп. 10:05
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-009690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44910000-2 Будівельний камінь (Поставка каменю будівельного для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено27 серп. 16:02
Прийом пропозицій27 серп. 16:02 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-18-012344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою – придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання пам’ятників загиблим військовослужбовцям для встановлення на кладовищі Чернівецької міської територіальної громади) (код ДК 021-2015: 44910000-2: «Будівельний камінь»)
Оголошено18 серп. 16:59
Прийом пропозицій18 серп. 16:59 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамінь декоративний, на реалізацію громадського проєкту (Бюджет участі) №37 "Green space"
Очікувана вартість4 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКварцій галька біла 20/40
Очікувана вартість4 416,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГранітний декор Галтований фр.30*60 (уп.10 кг)
Очікувана вартість7 839,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибудівельні матеріали
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельний камінь (фракція 150-300)
Очікувана вартість45 795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКерамограніт
Очікувана вартість88 012,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
Ім'я:Сабаш Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:+380374131154Веб сайт: ЄДРПОУ:05398510Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельний камінь
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадмогильний пам'ятник для вшанування пам'яті загиблого захисника України (на честь Доброшинського Олексія Володимировича)
Ім'я:Жмуровський Ігор ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380385542097 ЄДРПОУ:03356200Очікувана вартість83 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГранітні плити з фотопортретами загиблих воїнів для Скверу пам’яті Тараса Бруса
Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПредмети ритуальної належності (пам'ятник з граніту загиблому військовослужбовцю Трипільському Віталію)
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельний камінь
Ім'я:Садовий Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380660782580 Веб сайт: ЄДРПОУ:04356165Очікувана вартість40 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити гранітні
Очікувана вартість17 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоребрик 650х175х80
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюр парк. 100-20-8 сірий Бруківка безфаскова 20-10-6 сірий
Очікувана вартість94 116,22 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-27-006216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБордюрний камінь код за ДК 021:2015: 44912400-0
Очікувана вартість58 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro