Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44900000-9»

  • ID: UA-2026-09-01-001985-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Стінова керамогранітна плитка 29,8х59,8 см, колір світло-сірий

    Ім'я:
    Добровольський Олексій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682629892 ЄДРПОУ:
    39309315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:40

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    219 912,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Керамограніт ТОВ Атем Quarzo GRM 60х60см або еквівалент

    Ім'я:
    Комаровська Дар'я Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:
    +380443338140
    ЄДРПОУ:
    37292855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:05

    Прийом пропозицій
    8 вер. 00:00 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    10 580,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    10 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ВАПНО

    Ім'я:
    Гольтер А. В.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380670000000 ЄДРПОУ:
    30083966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:04 – 4 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    462 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009690-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44910000-2 Будівельний камінь (Поставка каменю будівельного для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Кизенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979702137 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:02

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:02 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    411 976,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вапно гашене біле 15 кг

    Ім'я:
    Прядка Вадим Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380992668725 ЄДРПОУ:
    14373294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:20

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:20 – 4 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    103 879,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-18-012344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Видатки з благоустрою – придбання обладнання і предметів довгострокового користування (придбання пам’ятників загиблим військовослужбовцям для встановлення на кладовищі Чернівецької міської територіальної громади) (код ДК 021-2015: 44910000-2: «Будівельний камінь»)

    Ім'я:
    Наталя Майстренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506389777 ЄДРПОУ:
    44173515
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:59

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:59 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    775 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способо (код ДК 021:2015 - 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда)

    Ім'я:
    Шевченко Павло Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 30544726244,380964948681 ЄДРПОУ:
    22979042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    525,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-014006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44910000-2 Будівельний камінь (плитка на стіни)

    Ім'я:
    Ілона Маркітан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685945187 Веб сайт:
    http://www.bandurove-school.edukit.kr.ua/
    ЄДРПОУ:
    34085396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вапняк, гіпс і крейда (гіпс 4 клас)

    Ім'я:
    Тищенко Надія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968179789 Факс:
    +380459842942
    ЄДРПОУ:
    39752085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 825,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013706-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари (крейда)

    Ім'я:
    Янчук Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973624419 ЄДРПОУ:
    42272029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    123,90 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вапно гашене

    Ім'я:
    Іван Севрук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964325177 ЄДРПОУ:
    22059034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012718-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вапняк, гіпс і крейда

    Ім'я:
    Галина Андріїшин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958271108 ЄДРПОУ:
    02070855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 280,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012050-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання будівельних матеріалів, інвентарю для проведення ремонтних робіт господарським способом

    Ім'я:
    Алла Білотіл
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507189873 Веб сайт:
    https://znzglushucya.wordpress.com
    ЄДРПОУ:
    22558853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 034,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-011451-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крейда 5кг

    Ім'я:
    Анна Гордієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679594319 ЄДРПОУ:
    26372644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-011231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44920000-5 «Вапняк, гіпс і крейда» (Bироби з гіпсу) для забезпечення потреб ДонДУВС

    Ім'я:
    Галина Школенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952031949 Веб сайт:
    https://dnuvs.ukr.education
    ЄДРПОУ:
    08571423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 525,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бордюр сірий 50х22х6; Бордюр сірий 75х25х6

    Ім'я:
    Стайоха Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978748436 ЄДРПОУ:
    43978422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010765-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крейда маркувальна воскова ТМ VIROK, 13 мм - 4 шт.

    Ім'я:
    Олена Шимко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951152599 Веб сайт:
    http://osvitapiryatin.ukraina.org.ua
    ЄДРПОУ:
    40216329
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    252,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крейда біла 100 шт. (коробка), Україна

    Ім'я:
    Світлана ЛІБЕРДА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380638711242 ЄДРПОУ:
    22060209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 490,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010748-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда

    Ім'я:
    Бармінова Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322915754 ЄДРПОУ:
    22350203
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    115,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010548-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вапно (ДК 021:2015:44920000-5 - Вапняк, гіпс і крейда)

    Ім'я:
    Ушпалевич Зоя Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967539661 ЄДРПОУ:
    23564981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro