Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44831400-8»
-
ID: UA-2026-09-02-006717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦемент
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено2 вер. 13:32
Прийом пропозицій2 вер. 13:32 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-009364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСамовирівнювальна суміш для підлоги
Очікувана вартість84 000,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка «Мастер» 25 кг Грунтівка «Крейзель» 10 л Самовирівнююча суміш 25 кг Розчинник для фарб 0,8 л Затирка для швів світлосіра
Очікувана вартість4 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦемент
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено19 серп. 14:23
Прийом пропозицій19 серп. 14:23 – 27 серп. 13:00Очікувана вартість96 840,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтукатурка цементно-вапняна (код 44830000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар згідно коду ДК 021:2015: 44830000-7 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Очікувана вартість5 499,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (суміші, грунтовки)
Очікувана вартість21 405,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтукатурка стартова гіпсова IzoPover 25кг Шпаклівка фінішна гіпсова 25кг
Очікувана вартість1 494,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівки
Очікувана вартість3 726,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунтувальні, штукатурні та шпаклювальні матеріали (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Очікувана вартість75 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики, шпаклівки та замазки
Очікувана вартість12 186,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка "Акріл - Путс", Шпаклівка "Старт", Бетонконтакт 10 л.
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість13 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Клей Ceresit CM-11 Ceramic 25кг - 5шт; Підлога BudMajster D-108 цементна самовирівнююча (М200) 25кг - 6шт; Шпаклівка IZOGIPS Єврогіпс 25кг - 4шт; Шпаклівка SATENGIPS Єврогіпс 25кг - 2шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість6 269,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш цементна "Майстер Класік"(25кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість1 918,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCoral Pro-51 Гідроізоляційна замазка, 25кг, Розчинник органічний «Уайт-Спирит» 0,58кг, Сумiш цементно-піщана (25 кг), Швидка самовирівнювальна суміш для підлоги 2-80 мм, 20 МПа (мішок 25 кг)
Очікувана вартість14 938,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (штукатурка, шпаклівка)
Очікувана вартість725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість1 398,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишпаклівка ізогіпс (25кг) , шпаклівка сатенгіпс (25кг) , цемент М-500 (25кг),клей для плитки (25 кг), піно-клей (300мл), грунтівка глибокого проникнення (10літ)
Очікувана вартість2 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість77 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-004032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗмащення, грунтівка, розчинник, шпаклівка, суміш для ремонту бетонних поверхонь
Оголошено4 черв. 11:19
Прийом пропозицій4 черв. 11:19 – 12 черв. 09:00Очікувана вартість1 709 645,02 грн
з ПДВЗавершена