Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44831300-7»
-
ID: UA-2026-08-28-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШпаклівка, ґрунт-фарба, біозахист для деревини, затирка для швів (код та назва за ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
Оголошено28 серп. 16:01
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрунтівки, шпаклівки, штукатурки, фуги згідно коду CVP за ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено28 серп. 14:50
Прийом пропозицій28 серп. 14:50 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Герметик)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено27 серп. 15:04
Прийом пропозицій27 серп. 15:04 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-010632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт, розчинник
Очікувана вартість2 135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість8 509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт Церезіт
Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка та грунт
Очікувана вартість880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки
Очікувана вартість23 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка фінішна, шпаклівка стартова, штукатурка фінішна, затирка (ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (44831200-6 Шпаклівки, 44831300-7 Замазки))
Очікувана вартість1 220,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчинник. Шпаклівка.
Ім'я:Гринишена Галина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380435721261 Факс:+380435721261ЄДРПОУ:44048130Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатірка для плитка, штукатурка
Очікувана вартість4 235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка, суміш для швів, 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість1 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатірка, силікон санітарний
Очікувана вартість1 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка гіпсова, грунтівка універсальна, силіконовий герметик для проведення ремонтних робіт господарським способом
Ім'я:Жук Іван ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: +380382651223 Факс:+380382658064ЄДРПОУ:08564794Очікувана вартість3 102,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФуга
Очікувана вартість255,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіна монтажна Ceresit TS 61 750 мл; Ґрунтовка кварцова Elf QuarzGrund 15 кг; Шпаклівка Knauf FUGENFULLER 25 кг
Очікувана вартість2 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівки за ДК 021:2015;44830000-7- мастики, шпаклівки, замазки та розчинники ( Тернопільська область)
Очікувана вартість3 558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУайт-спіріт, штукатурка
Очікувана вартість1 534,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФуга
Очікувана вартість269,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтукатурка цементна, затірка для плитки
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro