Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44831100-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастика гідроізоляційна за код ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастика, сольвент та інше
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШпаклівка, ґрунт-фарба, біозахист для деревини, затирка для швів (код та назва за ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
Оголошено28 серп. 16:01
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість2 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики
Очікувана вартість205,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастика бітумно-каучукова, розчинник Уайт-спірит MAXIMUM (ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (44831100-5 Мастики, 44832100-2 Розчинники лаків і фарб)
Очікувана вартість918,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість797,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (штукатурка,шпаклівка,грунтовка,мастика)
Очікувана вартість19 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість49 991,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (грунтовка універсальна (код ДК 021:2015 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники); мастика гідроізоляційна (код ДК 021 2015 – 44831100-5 – Мастики))
Очікувана вартість1 529,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка гіпсова, грунтівка універсальна, силіконовий герметик для проведення ремонтних робіт господарським способом
Ім'я:Жук Іван ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: +380382651223 Факс:+380382658064ЄДРПОУ:08564794Очікувана вартість3 102,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатірка для швів, силікон санітарний
Очікувана вартість1 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунтовка, уайт спіріт.
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість638,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість5 833,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛакофарбові матеріали та супутня продукція для проведення ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів КАМАЗ АП-5 53213-196 реєстраційний номер АО014Е, КАМАЗ АП-5 53213-196 реєстраційний номер АМ151Е за кодом ДК:021:2015: 44830000-7 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено20 серп. 15:55
Прийом пропозицій20 серп. 15:55 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 449,94 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники Мастика, шпаклівка та цементна суміш (для БудРем)
Оголошено20 серп. 14:07
Прийом пропозицій20 серп. 14:07 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість8 240,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніпак 250 г
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSWEETONDALE праймер бітумно-полімерний (відро 20 л) (ДК 0211:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
Очікувана вартість20 502,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГФ-1 Будмікс-Грунт
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість988,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-012053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигрунтовка акрилова 10 л (ДК 021:2015 4830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
Очікувана вартість537,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro