Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44831000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-006717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦемент
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено2 вер. 13:32
Прийом пропозицій2 вер. 13:32 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастика гідроізоляційна за код ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГерметики
Оголошено31 серп. 15:33
Прийом пропозицій31 серп. 15:33 – 10 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-007027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастика, сольвент та інше
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: суміш цементно-пісчана; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: штукатурка; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: грунт)
Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено31 серп. 13:26
Прийом пропозицій31 серп. 13:26 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШпаклівка, ґрунт-фарба, біозахист для деревини, затирка для швів (код та назва за ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
Оголошено28 серп. 16:01
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрунтівки, шпаклівки, штукатурки, фуги згідно коду CVP за ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено28 серп. 14:50
Прийом пропозицій28 серп. 14:50 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Герметик)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено27 серп. 15:04
Прийом пропозицій27 серп. 15:04 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-014530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки (Розчинник на основі уайт-спіріту WIN 1л/0,58 кг)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Очікувана вартість2 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт, розчинник
Очікувана вартість2 135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСамовирівнювальна суміш для підлоги
Очікувана вартість84 000,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість2 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість8 509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка фасадна цементна фінішна біла Ферозіт 300 5кг
Очікувана вартість3 505,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишпаклівка, шпаклівка "акріл", грунт "церезіт"
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість4 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт Церезіт
Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклівка та грунт
Очікувана вартість880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари, матеріали для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Штукатурка, шпаклівка, грунтовка)
Очікувана вартість2 705,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Очікувана вартість689,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro