Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44812200-7»

  • ID: UA-2026-08-25-012785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 44810000-1 «Фарби» (Фарба фасадна)

    Ім'я:
    Кот Софія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577884676 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:07

    Прийом пропозицій
    25 серп. 17:07 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    21 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-010726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фарби (44812100-6 Емалі та глазурі; 44812220-3 Водні фарби)

    Ім'я:
    Коваленкова Оксана Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:57 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    596 641,63 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44810000-1 - Фарби (емаль, фарба)

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    875,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарби (Фарба 0,9 кг, Фарба 2,8 кг, Фарба в/е)

    Ім'я:
    Картавий Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:
    +380544891631
    ЄДРПОУ:
    04389035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005900-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарби (Фарба Акрил 5л, Фарба гумова універсальна 6кг, Фарба Олійна 5кг)

    Ім'я:
    Картавий Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:
    +380544891631
    ЄДРПОУ:
    04389035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44810000-1 Фарби

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44810000-1 Фарби

    Ім'я:
    Вікторія Сорока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969158506 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарба мікс біла 2,5 кг (ДК 021:2015 44810000-1 Фарби)

    Ім'я:
    Наталія Пилипчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462916823 Веб сайт:
    https://mkocubynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04412509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарба (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44810000-1 - Фарби)

    Ім'я:
    Чухно Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983155925 ЄДРПОУ:
    32017502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    283,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44810000-1 - Фарби

    Ім'я:
    Глова Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534331472 ЄДРПОУ:
    04057304
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    268,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002200-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Олійні та водні фарби

    Ім'я:
    Довбак Ганна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984542872 ЄДРПОУ:
    35443569
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 605,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сніжка Еко-Плюс 13,7кг/10л.

    Ім'я:
    Миколенко Сергій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674737354 ЄДРПОУ:
    02004953
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 490,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010140-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби. Емаль ПФ-115 2,8 кг біла; Емаль ПФ-266 2,8 кг червоно-коричнева; Емаль ПФ-115 2,8 зелена; Водоемульсія Ультра Бела 10 л; Водоемульсія Делфі Профілатекс 14 кг.

    Ім'я:
    Сергій Настаскін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975195102 ЄДРПОУ:
    36205651
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 487,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Водоемульсійна фарба 14 кг. Водоемульсійна фарба 7 кг. Фарба сіра 2,8 кг. Фарба біла 2,7 кг. Фарба голуба 2,7 кг. Колорекс.

    Ім'я:
    Гринишена Галина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435721261 Факс:
    +380435721261
    ЄДРПОУ:
    44048130
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 790,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    AURA Fasad Expo 10 (CIMOLD) фарба дісперсійна; Гумова фарба біла RAL 9003 (база А) LuxLine 6 кг; Гумова фарба чорна RAL 9005 LuxLine 3,5 кг (до прем'єри "Сніг у Флоренції")

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 910,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарба 3 в 1 сіра для металу ,Фарба водоемульсійна акрил.зовнішня, Барвник чорний Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 44810000-1 - Фарби

    Ім'я:
    Солончак Іванна Орестівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964534572 ЄДРПОУ:
    04373057
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 602,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004458-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарби для проведення ремонтних робіт господарським способом

    Ім'я:
    Жук Іван Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382651223 Факс:
    +380382658064
    ЄДРПОУ:
    08564794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 102,69 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом за ДК 021:2015 44810000-1 - Фарби

    Ім'я:
    Михайлюк Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982942966 ЄДРПОУ:
    04417783
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарба акрилова та емаль

    Ім'я:
    Юліан Рудзь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639645453 ЄДРПОУ:
    05484126
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 645,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010856-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарба водоемульсійна «ЕКО-Снєжка» 14 кг Барвник 120 гр

    Ім'я:
    Станович Маряна Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 ЄДРПОУ:
    01984228
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 347 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro