Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44812000-5»
-
ID: UA-2026-08-26-010284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарби, код 44810000-1 за ДК 021:2015 «Фарби»
Оголошено26 серп. 15:33
Прийом пропозицій26 серп. 15:33 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарба, ґрунт - емаль по металу
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено26 серп. 09:28
Прийом пропозицій26 серп. 09:28 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-011910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмаль алкідна ПФ-115П зелена ТМ "Farbex" (Код ДК 021:2015 - 44810000-1 Фарби)
Очікувана вартість645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкварель 12 кольорів (ЄЗС:021:2015:44810000-1 Фарби)
Ім'я:Любов ОсипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380464432165, +380464432165 ЄДРПОУ:41653615Очікувана вартість340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали за кодом ДК:021:2015:44810000-1 Фарби (Емаль-грунт)
Очікувана вартість260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба (ЄЗС:021:2015:44810000-1 Фарби)
Ім'я:Любов ОсипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380464432165, +380464432165 ЄДРПОУ:41653615Очікувана вартість2 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 - Фарби (емаль, фарба)
Очікувана вартість875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмаль алкідна
Очікувана вартість351,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби (Фарба 0,9 кг, Фарба 2,8 кг, Фарба в/е)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість4 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмаль
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба фасадна латексна (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість9 436,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби (Фарба Акрил 5л, Фарба гумова універсальна 6кг, Фарба Олійна 5кг)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість41 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба
Очікувана вартість2 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба ПФ-115, 44810000-1 Фарби за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл ПАСТЕЛЬНИЙ РОЖЕВИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл COLLECTION РОЖЕВИЙ СТАЛЕВИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл ПАСТЕЛЬНИЙ ЗЕЛЕНИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A
SPRAY Pebeo 100мл COLLECTION С_РО-ЗЕЛЕНИЙ ХАК_; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл ПАСТЕЛЬНИЙ БЛАКИТНИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл СМАРАГДОВИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл ЗЕЛЕНИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл ЖОВТИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл ОРАНЖЕВИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл РОЖЕВИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл СИН_Й; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл КОРИЧНЕВИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл С_РИЙ СВ_ТЛИЙ; Аерозоль-фарба по св_тл та темн.тканинам 7A SPRAY Pebeo 100мл М_ДЬ (до прем'єри "Сніг у Флоренції") Очікувана вартість2 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиемаль ПФ-115 жовта
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 Фарби
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 Фарби
Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба мікс біла 2,5 кг (ДК 021:2015 44810000-1 Фарби)
Очікувана вартість4 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44810000-1 - Фарби)
Очікувана вартість283,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro