Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44811000-8»
-
ID: UA-2026-08-24-000364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44810000-1 Фарби (фарба для розмітки доріг)
Очікувана вартість16 485,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби для дорожньої розмітки
Очікувана вартість5 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба акрилова Шосе.
Очікувана вартість4 477,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмаль АК-515 біла для дорожньої розмітки та Емаль АК-515 червона для дорожньої розмітки
Очікувана вартість80 403,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба (код ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Очікувана вартість4 631,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби для дорожньої розмітки
Ім'я:Гуменний Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373922183 Факс:+380373922183ЄДРПОУ:33094368Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби (фарба для дорожньої розмітки)
Очікувана вартість56 996,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба для розмітки (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість16 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарба для дорожньої розмітки
Очікувана вартість41 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44810000-1 Фарби
Оголошено3 серп. 14:08
Прийом пропозицій3 серп. 14:08 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість162 390,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба для розмітки автомобільної дороги
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарби в асортименті
Оголошено28 лип. 11:20
Прийом пропозицій28 лип. 11:20 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість285 981,72 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-21-008261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби для дорожньої розмітки
Очікувана вартість39 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарба для дорожньої розмітки Емаль АК-501
Оголошено20 лип. 15:13
Прийом пропозицій20 лип. 15:13 – 28 лип. 09:00Очікувана вартість192 994,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-005244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмаль
Очікувана вартість1 171,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба
Очікувана вартість50 141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44810000-1 Фарби (фарби,пігменти)
Очікувана вартість13 869,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба для бетонних підлог і дорожньої розмітки АК-11 Дніпро-Контакт біла 50 кг
Ім'я:Музика Петро-Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322612831 Факс:+380322999122ЄДРПОУ:04013927Очікувана вартість14 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарба для розмітки доріг
Очікувана вартість19 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФАРБА
Очікувана вартість757,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro