Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44621220-7»
-
ID: UA-2026-08-31-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасна частина для котла, відповідний код 44621221-4.
Очікувана вартість2 769,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел твердопаливний ARS NAVIGATOR K-400 або еквівалент
Оголошено17 серп. 15:06
Прийом пропозицій17 серп. 15:06 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість564 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-011703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТвердопаливний котел
Оголошено12 серп. 17:13
Прийом пропозицій12 серп. 17:13 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість415 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор для твердопаливних котлів (ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.)
Очікувана вартість3 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до твердопаливних котлів
Оголошено11 серп. 14:48
Прийом пропозицій11 серп. 14:48 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість118 816,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-007765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлата управляння (з дисплеєм) МР05 Beretta
Очікувана вартість14 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел водогрійний твердопаливний з ручним завантаженням палива
Оголошено5 серп. 09:29
Прийом пропозицій5 серп. 09:29 – 13 серп. 18:00Очікувана вартість174 850,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-002109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастина для котельні з отвором для фіксації, довжина 1800мм
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТвердопаливний котел потужністю 98 кВт
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонденсаційний турбований газовий котел (в комплекті) (ДК 021:2015: код «44620000-2» - «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі» («44621220-7» - «Котли для систем центрального опалення»))
Оголошено28 лип. 16:43
Прийом пропозицій28 лип. 16:43 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість911 935,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі ТЕН до водонагрівача (для БудРем)
Ім'я:Гончарук Марина ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676651404 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість5 436,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТвердопаливний котел
Оголошено20 лип. 15:42
Прийом пропозицій20 лип. 15:42 – 28 лип. 17:00Очікувана вартість415 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-010444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗавихрювач TURBOL SPIR
Очікувана вартість58 621,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-010867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолосники НІСТУ-5 (465*255*20 (посадочне місце 315*165*40)
Очікувана вартість83 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-002073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСередня секція котла Факел-Г
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазопальниковий пристрій з газовим клапаном
Ім'я:Сосновчик Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380685393283 ЄДРПОУ:35708226Очікувана вартість19 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплообмінник котла, термопара (код ДК 021:2015 – 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Очікувана вартість10 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-001868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел твердопаливний (код за ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено29 черв. 10:28
Прийом пропозицій29 черв. 10:28 – 7 лип. 08:00Очікувана вартість445 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-008075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос опалення та розширювальний бак
Очікувана вартість18 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТвердопаливний котел
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість73 467,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro