Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44621200-1»
-
ID: UA-2026-08-31-000050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено31 серп. 06:20
Прийом пропозицій31 серп. 06:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел стальний водогрійний для роботи на твердому паливі
Оголошено28 серп. 17:52
Прийом пропозицій28 серп. 17:52 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел газовий
Оголошено27 серп. 16:29
Прийом пропозицій27 серп. 16:29 – 4 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-27-009712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазовий котел з димохідною трубою
Ім'я:Станіслав НоваковськийE-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108866Оголошено27 серп. 16:23
Прийом пропозицій27 серп. 16:23 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасна частина для котла, відповідний код 44621221-4.
Очікувана вартість2 769,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (44621200-1 «Котли») (Котел KRONAS EKO 16кВт у комплекті з вентилятором KRONAS EKO (Elmotech); автоматикою керування вентилятора та насосом KRONAS)
Очікувана вартість88 174,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотел газовий для Хмельницької школи мистецтв "Озерна"
Очікувана вартість58 314,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотел опалювальний АОТ-50 STANDART PLUS
Очікувана вартість83 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазовий настінний двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VUW 40CS/1-5 (N-INT2) потужністю 40 кВт або еквівалент
Оголошено24 серп. 15:17
Прийом пропозицій24 серп. 15:17 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість111 833,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-000464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-44621200-1 Котли
Очікувана вартість97 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКотел твердопаливний 15-16 кВт
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено21 серп. 15:17
Прийом пропозицій27 серп. 20:00 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість19 617,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-003829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазовий котел "ТермоБар" КС-Г-16 ДS
Очікувана вартість27 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотли
Очікувана вартість42 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотел газовий "Рівнетерм-64" (автоматика КАРЕ-Польща)
Ім'я:Скороход Ріта ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:+380989304809ЄДРПОУ:04415531Очікувана вартість62 786,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел твердопаливний ARS NAVIGATOR K-400 або еквівалент
Оголошено17 серп. 15:06
Прийом пропозицій17 серп. 15:06 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість564 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-005040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТвердопаливний котел
Оголошено14 серп. 13:19
Прийом пропозицій14 серп. 13:19 – 22 серп. 18:00Очікувана вартість1 000 222,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено13 серп. 14:48
Прийом пропозицій13 серп. 14:48 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість238 171,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-011703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТвердопаливний котел
Оголошено12 серп. 17:13
Прийом пропозицій12 серп. 17:13 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість415 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор для твердопаливних котлів (ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.)
Очікувана вартість3 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотел твердопаливний RЕТRА-6М RED 40кВт (типу RETRA Univer P 40кВт) - або еквівалент)
Оголошено11 серп. 16:53
Прийом пропозицій11 серп. 16:53 – 19 серп. 15:00Очікувана вартість265 000,00 грн
без ПДВЗавершена