Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44621112-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та їх деталі різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 16:50
Прийом пропозицій31 серп. 16:50 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-005579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект підключення радіаторів із термоголовкою, прямий 1/2 (44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено28 серп. 12:57
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатор опалення секційний біметалевий, монтажний комплект, повітровідвідник, код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Оголошено28 серп. 11:37
Прийом пропозицій28 серп. 11:37 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеталі для систем центрального опалення (кран, футорка, паста ущільнювальна)
Ім'я:Вавровська-Костюкович Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414340321 Факс:+380414340321ЄДРПОУ:01991599Очікувана вартість1 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини радіаторів систем центрального опалення (Комплекти пробок для радіаторів, крани радіаторні)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та їх деталі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено20 серп. 17:36
Прийом пропозицій20 серп. 17:36 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-013135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі» (Радіатор біметалевий; Комплект для алюмінієвих радіаторів без кронштейнів)
Оголошено19 серп. 18:16
Прийом пропозицій19 серп. 18:16 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість74 321,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-001238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Очікувана вартість26 989,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі» (Радіатор біметалевий; Комплект для алюмінієвих радіаторів без кронштейнів)
Оголошено4 серп. 17:10
Прийом пропозицій4 серп. 17:10 – 12 серп. 08:00Очікувана вартість74 321,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-03-002725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор біметалевий з комплектуючими
Очікувана вартість35 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та їх деталі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено30 лип. 17:11
Прийом пропозицій30 лип. 17:11 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-007968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор сталевий з комплектуючими
Очікувана вартість5 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Ім'я:Шелудько Алла АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577258400 Факс:+38 (057) 725-8400ЄДРПОУ:02146297Очікувана вартість50 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Матеріали для ремонту тепломережі)
Очікувана вартість16 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі матеріали в асортименті; Радіатор алюмінієвий 6 секцій
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість6 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеталі для радіаторів (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість7 845,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та їх деталі
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено9 лип. 11:56
Прийом пропозицій9 лип. 11:56 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та комплектуючі
Оголошено8 лип. 15:22
Прийом пропозицій8 лип. 15:22 – 16 лип. 12:00Очікувана вартість1 044 437,39 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-003836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіатори та їх деталі
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено3 лип. 11:51
Прийом пропозицій3 лип. 11:51 – 16 лип. 09:00Очікувана вартість475 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-009149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіатор біметалевий, комплект радіаторних футорок, кран з накидною гайкою, кріплення
Очікувана вартість24 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro