Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44621000-9»

  • ID: UA-2026-08-31-010771-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Радіатори та їх деталі різні

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:50

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:50 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    475 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 16 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000050-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)

    Ім'я:
    Мельниченко Ольга Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673498585 ЄДРПОУ:
    44069297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 06:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 06:20 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    501 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011217-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Котел стальний водогрійний для роботи на твердому паливі

    Ім'я:
    Вікторія Кінь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532517512 Веб сайт:
    http://www.pl.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:52

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:52 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    787 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплект підключення радіаторів із термоголовкою, прямий 1/2 (44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:57

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 035,20 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003869-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Радіатор опалення секційний біметалевий, монтажний комплект, повітровідвідник, код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

    Ім'я:
    Рабенко Надія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442803610 ЄДРПОУ:
    35692211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:37

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:37 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    582 916,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011249-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Котел газовий

    Ім'я:
    Денис Карпенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:29

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:29 – 4 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    57 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 7 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009712-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Газовий котел з димохідною трубою

    Ім'я:
    Станіслав Новаковський
    E-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт:
    http://dp.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:23 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    989 560,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Біметалічні радіатори в асортименті

    Ім'я:
    Тетяна Лубковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442541216 Веб сайт:
    http://iem.net.ua
    ЄДРПОУ:
    02012013
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:22

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:22 – 3 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    569 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 8 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-007315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-736_44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Радіатор опалення біметалевий (10-ти секційний))

    Ім'я:
    Ярослав ОЛІЙНИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675934180 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 13:55

    Прийом пропозицій
    26 серп. 13:55 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    43 827,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-013341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Радіатори опалення

    Ім'я:
    Ольга Котова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050514 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 18:19

    Прийом пропозицій
    25 серп. 18:19 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 259 027,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасна частина для котла, відповідний код 44621221-4.

    Ім'я:
    Левуцька Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 ЄДРПОУ:
    03351898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 769,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Радіатор

    Ім'я:
    Єлісєєва Ганна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675309058 ЄДРПОУ:
    03361655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 499,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Радіатор

    Ім'я:
    Світлана Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт:
    https://onko.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05480996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 44620000-2 «Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (44621200-1 «Котли») (Котел KRONAS EKO 16кВт у комплекті з вентилятором KRONAS EKO (Elmotech); автоматикою керування вентилятора та насосом KRONAS)

    Ім'я:
    Наталія Урсатьєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636875440 Веб сайт:
    https://odesa.consumer.gov.ua/uk/
    ЄДРПОУ:
    40342996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    88 174,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Котел газовий для Хмельницької школи мистецтв "Озерна"

    Ім'я:
    Тетяна Забавчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382703525 ЄДРПОУ:
    02231293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    58 314,84 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Деталі для систем центрального опалення (кран, футорка, паста ущільнювальна)

    Ім'я:
    Вавровська-Костюкович Оксана Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414340321 Факс:
    +380414340321
    ЄДРПОУ:
    01991599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 370,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-013627-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Радіатори для проведення ремонтних робіт господарським способом систем центрального опалення

    Ім'я:
    Жук Іван Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382651223 Факс:
    +380382658064
    ЄДРПОУ:
    08564794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 344,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-003487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Котел опалювальний АОТ-50 STANDART PLUS

    Ім'я:
    Юлія Гундза
    E-mail: [email protected] Телефон: +380932573168 ЄДРПОУ:
    44069365
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Газовий настінний двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VUW 40CS/1-5 (N-INT2) потужністю 40 кВт або еквівалент

    Ім'я:
    Валентина Волошина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995443990 ЄДРПОУ:
    45329638
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:17

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:17 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    111 833,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-000464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015-44621200-1 Котли

    Ім'я:
    Киртока Раїса
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993337416 ЄДРПОУ:
    38215504
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 334 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro