Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44619300-5»
-
ID: UA-2026-09-03-001961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганайзер пластиковий з регульованими секціями
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Очікувана вартість1 015,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейс-ящик транспортувальний
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯщики
Оголошено17 серп. 13:43
Прийом пропозицій17 серп. 13:43 – 25 серп. 14:00Очікувана вартість137 550,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики для картотеки
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСадова скриня для зберігання, код ДК 021:2015 : 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено7 серп. 09:07
Прийом пропозицій7 серп. 09:07 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 225,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-006105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСадова скриня для зберігання, код ДК 021:2015 : 44160000-9 – «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено6 серп. 13:25
Прийом пропозицій6 серп. 13:25 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 225,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-03-004725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЯщик для боєприпасів за кодом ДК 021:2015:44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Оголошено3 серп. 12:39
Прийом пропозицій7 серп. 12:00 – 12 серп. 08:00Очікувана вартість51 319,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-009678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиящик для інструментів
Ім'я:Захарко Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503734115 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Очікувана вартість1 705,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики
Очікувана вартість954,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики
Ім'я:Мар'яна Юріївна КанськаE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість2 158,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка пластикова для замочування мопів, MOBOX, антрацит, із защіпкою (MOBOX) (код ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Очікувана вартість19 735,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯщики
Оголошено10 черв. 12:39
Прийом пропозицій10 черв. 12:39 – 19 черв. 09:00Очікувана вартість195 590,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-001644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики для піску
Ім'я:Терендій Соломія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081195Очікувана вартість15 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯщики
Оголошено28 трав. 15:25
Прийом пропозицій28 трав. 15:25 – 6 черв. 09:00Очікувана вартість195 590,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-005772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщик для інструментів Dnipro-M S-Box M100
Очікувана вартість990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-005362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики дерев'яні для піско-соляної суміші
Ім'я:Третяк Анастасія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:+380544422356ЄДРПОУ:24022710Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-007225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики
Ім'я:Голубицький Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380508247754 ЄДРПОУ:05384695Очікувана вартість1 962,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-010126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЯщик для боєприпасів за кодом ДК 021:2015: 44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Оголошено31 бер. 16:20
Прийом пропозицій4 квіт. 12:00 – 11 квіт. 08:00Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-26-007465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофроящик 300*220*110 мм. Т-24С
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Очікувана вартість91 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщик для інструменту Dnipro-M-Box M220 органайзер
Очікувана вартість1 395,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro