Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44619000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-009857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконтейнери для зберігання
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Очікувана вартість99 876,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаністра 20л. пластикова за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 44619000-2 «Інші контейнери»
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганайзер пластиковий з регульованими секціями
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Очікувана вартість1 015,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети для небезпечних відходів
Очікувана вартість6 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейс-ящик транспортувальний
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВазони та урни
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість29 528,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконтейнери з чорнилом
Очікувана вартість1 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯщики
Оголошено17 серп. 13:43
Прийом пропозицій17 серп. 13:43 – 25 серп. 14:00Очікувана вартість137 550,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики для картотеки
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСадова скриня для зберігання, код ДК 021:2015 : 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено7 серп. 09:07
Прийом пропозицій7 серп. 09:07 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 225,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-010012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар -цистерни,резервуари,контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСадова скриня для зберігання, код ДК 021:2015 : 44160000-9 – «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено6 серп. 13:25
Прийом пропозицій6 серп. 13:25 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 225,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-03-004725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЯщик для боєприпасів за кодом ДК 021:2015:44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Оголошено3 серп. 12:39
Прийом пропозицій7 серп. 12:00 – 12 серп. 08:00Очікувана вартість51 319,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-009678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиящик для інструментів
Ім'я:Захарко Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503734115 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Очікувана вартість1 705,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний контейнер типу ІР-2 для перевезення радіоактивних матеріалів
Оголошено23 лип. 10:20
Прийом пропозицій23 лип. 10:20 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість18 396 485,28 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-006672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза товар
Ім'я:Мусієць Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380502202107 ЄДРПОУ:43545782Очікувана вартість1 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар -цистерни,резервуари,контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики
Очікувана вартість954,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики
Ім'я:Мар'яна Юріївна КанськаE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість2 158,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧохол тепловізійного маскування за кодом ДК 021:2015: 44610000-9 «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Ім'я:Воропаєва Світлана ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено30 черв. 15:39
Прийом пропозицій30 черв. 15:39 – 10 лип. 08:00Очікувана вартість42 000,00 грн
з ПДВЗавершена