Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44618400-9»
-
ID: UA-2026-08-17-002842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Каністра 20 л біла, Каністра металева 20 л)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість6 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-026815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44618420-5 – «Банки для консервування» (скляна баночка з кришкою)
Ім'я:Катерина СенькоE-mail: [email protected] Телефон: +380612397057, +380612397055, +380612397051 ЄДРПОУ:20508858Очікувана вартість847,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-012779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічні ємності в асортименті
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено17 груд. 2025 13:49
Прийом пропозицій17 груд. 2025 13:49 – 7 січ. 10:00Очікувана вартість43 910,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-02-011706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаністра металева 20л Сталь 79020 -2шт. Господарчі потреби.
Очікувана вартість1 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-21-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисклобанка 3 літрова
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-12-006843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаністри металеві
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено12 серп. 2025 14:01
Прийом пропозицій12 серп. 2025 14:01 – 2 вер. 2025 10:00Очікувана вартість11 750,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-09-003403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄмності в асортименті
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено9 черв. 2025 11:24
Прийом пропозицій9 черв. 2025 11:24 – 17 черв. 2025 13:00Очікувана вартість42 790,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-26-006908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБідони, каністри, ящики в асортименті
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено26 лют. 2025 13:41
Прийом пропозицій26 лют. 2025 13:41 – 7 бер. 2025 09:00Очікувана вартість86 023,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-19-017472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаністра металева 20л
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-30-008644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБідони, каністри, ящики в асортименті
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 серп. 2024 16:52
Прийом пропозицій30 серп. 2024 16:52 – 11 вер. 2024 10:00Очікувана вартість180 619,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-22-000752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість19 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-06-003782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанки для консервування 1л
Ім'я:Маленко Ксенія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463169369 ЄДРПОУ:32585608Очікувана вартість774,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-26-002545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаністри, ємності в асортименті
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено26 черв. 2024 10:43
Прийом пропозицій26 черв. 2024 10:43 – 4 лип. 2024 11:00Очікувана вартість54 619,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-29-005541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаністри, фляги в асортименті
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 бер. 2024 13:50
Прийом пропозицій29 бер. 2024 13:50 – 11 квіт. 2024 09:00Очікувана вартість58 685,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-11-013983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанки для консервування
Очікувана вартість900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-23-010481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанки
Ім'я:Іванюк Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967444667 Факс:+380385235125ЄДРПОУ:26158402Очікувана вартість251,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-23-010080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанки
Ім'я:Іванюк Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967444667 Факс:+380385235125ЄДРПОУ:26158402Очікувана вартість4 210,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-12-003537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканістра металева, шнур капроновий.
Очікувана вартість4 575,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-11-013372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканістра металева, шнур капроновий
Очікувана вартість3 812,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-26-001868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанки,кришки для консервації
Ім'я:ЗИЗЕНЬ Світлана ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972674686, +380933654744 ЄДРПОУ:41661922Очікувана вартість7 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro