Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44618100-6»
-
ID: UA-2026-08-12-003222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегкі контейнери
Очікувана вартість7 927,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44618100-6 Легкі контейнери
Очікувана вартість87 772,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ємностей для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКошик садовий складний (на 200 л)
Очікувана вартість45 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-000179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для зберігання
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-009078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнери для зберігання з кришкою пластикові
Ім'я:Сірченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445184711 Факс:+380445184711ЄДРПОУ:24932429Оголошено14 трав. 11:29
Прийом пропозицій14 трав. 11:29 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість53 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-008699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для зберігання з кришкою пластикові
Ім'я:Сірченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445184711 Факс:+380445184711ЄДРПОУ:24932429Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-05-04-011092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер 30 л.
Очікувана вартість992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-006696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТаз будівельний, каністра, бочка
Оголошено28 квіт. 12:42
Прийом пропозицій28 квіт. 12:42 – 6 трав. 10:00Очікувана вартість251 424,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-010267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Оголошено23 квіт. 14:52
Прийом пропозицій23 квіт. 14:52 – 1 трав. 09:00Очікувана вартість589 933,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-003370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (2.25 л.), пакет поліетиленовий міцний для збору медичних відходів категорії В500 мм х600 мм х 40 мкм (35 л) (44610000-9 "Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість1 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-013563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери)
Ім'я:Загура Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380372542530 Факс:+380372542530ЄДРПОУ:37978278Очікувана вартість1 689,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-007849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для мед. відходів 10 л, 220x220x350 мм (Aptaca S.p.A.) (7010)
Очікувана вартість632,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-026730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер Біобокс, 2,25 л +++ (ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-003378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартонний контейнер для збору голок та медичних відходів (інфекційно небезпечних відходів)
Очікувана вартість36 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-005660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаністра металева 20л
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-006818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери
Очікувана вартість632,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-011286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер "Smart Box" 0,8л. Контейнер "Smart Box" 7,9л.
Очікувана вартість1 486,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-011074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(2030/SG) Стерильний контейнер для біологічних проб в інд. упак. ПП 30 мл, (Aptaca S.p.A.) (2120/SG) Контейнер для біологічних проб (стерильний) в інд. упак. ПП 120 мл, (Aptaca S.p.A.) (2450/SG) Контейнер для біологічних проб (стерильний) в інд. упак. ПП 60 мл, (Aptaca S.p.A.)
Очікувана вартість2 963,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер харчовий Ал-Пластик LUX №1 0,5 л
Очікувана вартість3 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro