Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44616000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-013457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаки для води за кодом ДК:021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено31 серп. 22:25
Прийом пропозицій31 серп. 22:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄмність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
Оголошено31 серп. 15:10
Прийом пропозицій31 серп. 15:10 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-007068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвошарова вертикальна ємність для води з пластика 5000 л (EV 5000)
Очікувана вартість81 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка пластмасова харчова Консенсус 210л -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 44610000-9 – Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску.
Оголошено26 серп. 09:59
Прийом пропозицій1 вер. 10:04 – 4 вер. 10:04Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-26-000470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Оголошено26 серп. 08:53
Прийом пропозицій26 серп. 08:53 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 802,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-003336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44616000-1 Бочки ( Бочки пластикові горизонтальні об'єм 750 л, Бочки пластикові вертикальні об'єм 1000 л)
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Бочка харчова)
Очікувана вартість4 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Бочка металева)
Очікувана вартість62 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка п/м 80л (код ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄмність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
Оголошено13 серп. 18:02
Прийом пропозицій13 серп. 18:02 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість226 478,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-000692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 44610000-9 – Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску.
Оголошено13 серп. 09:08
Прийом пропозицій19 серп. 09:13 – 24 серп. 09:13Очікувана вартість72 075,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-011658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка металева
Очікувана вартість3 702,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиємність вертикальна пластикова код 44610000-9 Цистерни,резервуари,контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість40 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка металева 1А1, 216,5 л.
Очікувана вартість2 679,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочонок
Очікувана вартість37,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка харчова пластмасова
Очікувана вартість3 843,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка для зберігання паливно мастильних матеріалів
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка для зберігання паливно мастильних матеріалів
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44616000-1 Бочки
Ім'я:Ніна АлександроваE-mail: [email protected] Телефон: +380958063621, +380502246911, +380669139184 ЄДРПОУ:36725368Очікувана вартість8 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro