Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44615000-4»
-
ID: UA-2026-08-05-004451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-616_44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Пробовідбірники проточного типу)
Оголошено5 серп. 11:46
Прийом пропозицій5 серп. 11:46 – 17 серп. 15:00Очікувана вартість706 438,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-008315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Оголошено31 лип. 07:50
Прийом пропозицій31 лип. 07:50 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-005697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБалон повітряний
Оголошено23 лип. 13:06
Прийом пропозицій23 лип. 13:06 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість59 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Оголошено14 лип. 15:20
Прийом пропозицій14 лип. 15:20 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-003809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроакумулятор
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-005739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску(Бак розширювальний 50 л.вертик.Lider)
Очікувана вартість1 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-14-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБачок тиску
Очікувана вартість3 095,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак гідроакумулятор 100 л та 300 л
Очікувана вартість47 086,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-001202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСепаратор нафтогазовий
Оголошено4 черв. 09:34
Прийом пропозицій4 черв. 09:34 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість5 100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-010965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Бак гейзер 50л (гідроакумулятор))
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-009907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (апарат ємнісний)
Оголошено15 трав. 14:53
Прийом пропозицій15 трав. 14:53 – 23 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість388 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-000614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (колби випарника хлору)
Очікувана вартість266 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-008041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСепаратор нафтогазовий
Оголошено24 квіт. 13:50
Прийом пропозицій24 квіт. 13:50 – 8 трав. 12:00Очікувана вартість5 100 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-09-009139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (колби випарника хлору)
Оголошено9 квіт. 15:05
Прийом пропозицій9 квіт. 15:05 – 17 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість222 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-20-003787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроакумулятор
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Очікувана вартість72 804,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-009025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак розширення (для опалення)
Очікувана вартість16 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-021006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-095_44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Пробовідбірники проточного типу)
Оголошено16 груд. 2025 16:22
Прийом пропозицій16 груд. 2025 16:22 – 24 груд. 2025 12:00Очікувана вартість685 956,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-009588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроакумулятор з манометром 100 л стоячий VOLK ultra pro 10 bar
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-016107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак розширювальний (44615100-5 Сталеві посудини високого тиску), код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість4 871,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-002309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-018_44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Блок сепаратора газу)
Оголошено13 лист. 2025 10:06
Прийом пропозицій13 лист. 2025 10:06 – 7 груд. 2025 15:00Очікувана вартість19 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена