Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44613800-8»
-
ID: UA-2026-08-31-009900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для лабораторних відходів Мульти-Сейф твін плюс 5000
Очікувана вартість1 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для збору медичних відходів
Очікувана вартість49 986,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (контейнера для збору побутових відходів)
Оголошено24 серп. 16:18
Прийом пропозицій24 серп. 16:18 – 1 вер. 01:00Очікувана вартість1 080 916,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-007346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для зберігання відходів одноразового використання
Очікувана вартість40 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для пакування інфекційно-небезпечних відходів 5 л.
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар медичного призначення:Контейнер 5л(червоний) для пакування інфекційно небезпечних відходів
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Очікувана вартість2 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44613800-8-Контейнери для відходів
Очікувана вартість95 933,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ємностей для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для відходів 240 л.
Очікувана вартість2 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для збору голок і медичних відходів
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер 2,25л для утилізації медичних предметів одноразового використання
Ім'я:Тасалова Алла ФедотівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322638 Факс:+380434322638ЄДРПОУ:36892237Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для сегрегації
Ім'я:Мазур Світлана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322382846 Факс:+380322389768ЄДРПОУ:20834285Очікувана вартість8 910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для медичних відходів
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для збору та утилізації голок і медвідходів ємність 4 л (з РР, круглий) DISPO
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер одноразовий для паковання інфекційно-небезпечних відходів, контейнер допоміжний для збору медичних відходів багаторазового використання з педаллю, 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість14 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для ТПВ
Очікувана вартість3 047,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 44610000-9 – Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (контейнери пластикові для збору змішаних побутових відходів)
Оголошено30 черв. 17:03
Прийом пропозицій30 черв. 17:03 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 095 165,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-009345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер одноразовий для паковання інфекційно небезпечних відходів GLEWDOR (5л), Контейнер одноразовий для паковання інфекційно небезпечних відходів GLEWDOR (2,25л) (Код НК 024:2023 35429 Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів)
Очікувана вартість15 712,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для лабораторних відходів
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro