Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44613700-7»
-
ID: UA-2026-09-01-003220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластиковий контейнер (Код ДК 021:2015 44610000-9 – «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Ім'я:Мартиненко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380668638915 ЄДРПОУ:04061777Оголошено1 вер. 11:37
Прийом пропозицій1 вер. 11:37 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаністра 20л, Бак для сміття 120л, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість22 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер пластмасовий 240л
Очікувана вартість36 749,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття для роздільного збору вторинної сировини на 2 відділення OL279/2)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість27 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для ТПВ об`ємом 1100 л, пластиковий, плоска кришка, колір чорний
Очікувана вартість62 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВазони та урни
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість29 528,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластикові кольорові контейнери сортування сміття 4 в 1 на 70 л
Очікувана вартість55 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда контейнерів
Очікувана вартість994,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак сміттєвий
Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для сміття
Ім'я:Трохимчук Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380336895172 ЄДРПОУ:04333201Очікувана вартість16 191,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для ТПВ 1100л плоска кришка зелений, контейнер для ТПВ 240л зелений.
Очікувана вартість22 310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для ТВП пластикові
Очікувана вартість31 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (контейнери для сміття)
Очікувана вартість72 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКористування майном, а саме контейнерами згідно коду ДК 021:2015:44613700-7 Контейнери для сміття
Очікувана вартість30 589,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для ТПВ 1100л. плоска кришка, зелений
Очікувана вартість12 570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для ТПВ 240 л помаранчевий («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Ім'я:Наталія Ярославівна СінкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Очікувана вартість18 282,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКонтейнери для збору твердих побутових відходів
Оголошено14 лип. 12:17
Прийом пропозицій20 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість95 688,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-004199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнери для сміття 1100л (код ДК 021:2015:44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Оголошено14 лип. 11:44
Прийом пропозицій14 лип. 11:44 – 22 лип. 07:00Очікувана вартість224 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-002186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар, зазначений у Специфікації
Очікувана вартість87 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнери для сміття
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено13 лип. 14:34
Прийом пропозицій13 лип. 14:34 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість63 900,00 грн
без ПДВЗавершена