Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44613400-4»
-
ID: UA-2026-08-26-012966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнер для піску
Оголошено26 серп. 17:16
Прийом пропозицій26 серп. 17:16 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-001421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолодязь для водомірів
Оголошено25 серп. 09:50
Прийом пропозицій25 серп. 09:50 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-009553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконтейнери для зберігання
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Очікувана вартість99 876,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для зберігання
Очікувана вартість4 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщики для іграшок
Ім'я:Ковальчук Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966780481 ЄДРПОУ:22765364Очікувана вартість8 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість162 999,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер п/ет прямокутний з ручкою
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер ізотермічний Adriatic 99306/Blue , код ДК 021:2015 (CPV) : 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість587,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для зберігання за кодом 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску згідно ДК 021:2015 ЄЗС
Очікувана вартість465,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонтейнер для зберігання овочів
Оголошено6 лип. 17:31
Прийом пропозицій10 лип. 00:00 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість169 966,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-000097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено26 черв. 12:04
Прийом пропозицій26 черв. 12:04 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 916,68 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-001416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер подвійний одноразового застосування порожній в модифікації 300/300, подвійні порожні контейнери одноразового застосування для розділення, переливання, зберігання компонентів крові 300/300
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість40 848,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонтейнер для зберігання овочів
Оголошено15 черв. 12:39
Прийом пропозицій19 черв. 00:00 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 910,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-012876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для зберігання
Ім'я:Ткачук Тетяна ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384430044 Факс:+380384430089ЄДРПОУ:02004491Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для зберігання
Очікувана вартість6 939,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-006087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезервуари для зберігання
Ім'я:Солодка Наталія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381786 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено4 черв. 12:26
Прийом пропозицій4 черв. 12:26 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість548 273,23 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-013604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44613400-4 Контейнери для зберігання: Контейнери (для зберігання речей, універсальні, харчові)
Очікувана вартість2 399,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-007671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Надміцні ударостійкі контейнери)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 трав. 14:18
Прийом пропозицій28 трав. 14:18 – 5 черв. 14:00Очікувана вартість1 272 195,85 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась