Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44613210-5»
-
ID: UA-2026-09-03-002936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак великий для води
Ім'я:Головенко Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979712719 ЄДРПОУ:04365879Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44613210-5 - Баки для води (Бочка для води 50л. пластикова з кришкою )
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБідон пластиковий 100л (28 см синя кришка) харчовий білий 17399/15637; Бідон пластиковий 80л (28 см синя кришка) харчовий білий 17266; Бідон пластиковий 75л (28 см зелена/синя кришка) харчовий білий/синій 17242, код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
(44613210-5 Баки для води) Очікувана вартість6 741,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибаки для води
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄмності для води
Очікувана вартість17 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Бак розширювальний CAL-PRO 200L 3/4"G d 600 H=812 мм 6bar –10+99°C Zilmet S.p.A., що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі 44613210-5 Баки для води)
Очікувана вартість34 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибак розширювальний до води
Очікувана вартість1 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання баків 60, 80 літрів ДК 021:2015:44613210-5 «Баки для води»
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозширювальний бак
Оголошено11 серп. 10:44
Прийом пропозицій11 серп. 10:44 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість27 830,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезервуар для води накопичувальний (в комплекті) (ДК 021:2015: код «44610000-9» - «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску» («44613210-5» - «Баки для води»)
Оголошено4 серп. 16:52
Прийом пропозицій4 серп. 16:52 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 316 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-000282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (ємність пластикова харчова для води)
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак нержавіючий 24л за кодом ЄЗС ДК 021:2015 44613210-5 баки для води
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:Петрова Тетяна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380624742513 Факс:+380624742513ЄДРПОУ:02543168Очікувана вартість4 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибачок 24 л. для води
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Бочка нержавіюча утеплена для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість216 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаки для води
Ім'я:Скидан Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987997797 Факс:+380373922631ЄДРПОУ:04062156Очікувана вартість3 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄмність вертикальна на 750 літрів двошарова - 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄмність підземна самонесуча для питної води (код згідно ДК 021:2015 - 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)
Оголошено20 лип. 19:53
Прийом пропозицій20 лип. 19:53 – 28 лип. 07:00Очікувана вартість358 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-003158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак давлення 80л. для опалення
Очікувана вартість7 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄмність вертикальна на 750 літрів двошарова - 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено10 лип. 13:54
Прийом пропозицій10 лип. 13:54 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 176,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась