Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44613000-0»

  • ID: UA-2026-09-03-003193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Контейнери для медичних відходів

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:53

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:53 – 19 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    117 674,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 11 г. 25 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пластиковий контейнер (Код ДК 021:2015 44610000-9 – «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску)

    Ім'я:
    Мартиненко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380668638915 ЄДРПОУ:
    04061777
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:37

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:37 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    477 583,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 2 г. 25 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-001421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колодязь для водомірів

    Ім'я:
    Глова Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:50

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:50 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    312 050,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 25 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011859-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розширювальний бак (уточнюючий ДК 021:2015 код 44613210-5 Баки для води) за ДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Тетяна Заворотнюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +0515827333 ЄДРПОУ:
    01998354
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 041,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнери для зберігання

    Ім'я:
    Пригода Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 640,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002936-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бак великий для води

    Ім'я:
    Головенко Валентина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979712719 ЄДРПОУ:
    04365879
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнер для твердих побутових відходів

    Ім'я:
    Мисюга Ірина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:
    +380342754333
    ЄДРПОУ:
    40108892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-004281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Каністра 20л, Бак для сміття 120л, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Роменський Роман Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997616785 ЄДРПОУ:
    38181800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008931-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнер пластмасовий 240л

    Ім'я:
    Скляренко Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474433241 ЄДРПОУ:
    03366285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 749,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    44613210-5 - Баки для води (Бочка для води 50л. пластикова з кришкою )

    Ім'я:
    Куліченко Аліна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380952067361 ЄДРПОУ:
    37876813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009900-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнер для лабораторних відходів Мульти-Сейф твін плюс 5000

    Ім'я:
    Темненко Софія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662077104 ЄДРПОУ:
    00485670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 080,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007943-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бідон пластиковий 100л (28 см синя кришка) харчовий білий 17399/15637; Бідон пластиковий 80л (28 см синя кришка) харчовий білий 17266; Бідон пластиковий 75л (28 см зелена/синя кришка) харчовий білий/синій 17242, код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску … (44613210-5 Баки для води)

    Ім'я:
    Ірина Петренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486846824 Веб сайт:
    https://chml.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 741,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003211-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття для роздільного збору вторинної сировини на 2 відділення OL279/2)

    Ім'я:
    Картавий Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:
    +380544891631
    ЄДРПОУ:
    04389035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    баки для води

    Ім'я:
    Сорокін Руслан Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954591667 ЄДРПОУ:
    44476448
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ємності для води

    Ім'я:
    Романова Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380980960893 ЄДРПОУ:
    02909950
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 670,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-014281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнери для збору медичних відходів

    Ім'я:
    Радзівіл Мар'яна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993316005 ЄДРПОУ:
    38331800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 986,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Контейнер для піску

    Ім'я:
    Бондар Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:16

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:16 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    625 500,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-26-000621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнер для ТПВ об`ємом 1100 л, пластиковий, плоска кришка, колір чорний

    Ім'я:
    Туз Марія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982775718 ЄДРПОУ:
    35541364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вазони та урни

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 528,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-008881-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (контейнера для збору побутових відходів)

    Ім'я:
    Юрій Давиденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459761564 ЄДРПОУ:
    39618372
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:18 – 1 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    1 080 916,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

1 2 3 .. 244 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro