Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44612100-4»
-
ID: UA-2026-09-01-008360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали, господарські товари, знаряддя для господарської діяльності за кодом ДК 021:2015:44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (балон газовий 1-разовий)
Очікувана вартість96,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект газ. кемпінг 8л. (внутр. об'єм 7,2л) арт. 2903221
Ім'я:Мазурець Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380664178760 Веб сайт: ЄДРПОУ:20908003Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон газовий всесезонний
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБалони кисневі та пропанові за кодом ДК 021:2015: 44610000-9 — «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено21 серп. 15:27
Прийом пропозицій21 серп. 15:27 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 166,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон газовий з вентелем та запобіжним клапаном 27,2 л
Ім'я:Особа УповноваженаE-mail: [email protected] Телефон: +380445296056 Веб сайт: ЄДРПОУ:00276044Очікувана вартість17 982,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигазовий балончик
Очікувана вартість388,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Очікувана вартість18 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску Балон аргоновий (Північне ТУОМ)
Оголошено14 серп. 15:32
Прийом пропозицій14 серп. 15:32 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-000089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон газовий 22л пропан/бутан
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигаз балон
Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазові балони
Очікувана вартість18 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалончик до газ грілки
Очікувана вартість68,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазовий балон
Очікувана вартість8 184,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазовий картридж – БУТАН ВРС-227 (ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (44612100-4 Балони для газу))
Очікувана вартість198,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон газовий
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість6 165,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон газовий 27л
Очікувана вартість4 221,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон (40л), н/а, ковпак для балона
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість4 395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску Балон аргоновий (Північне ТУОМ)
Ім'я:Ткачук Ольга ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612583523 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено21 лип. 16:39
Прийом пропозицій21 лип. 16:39 – 30 лип. 12:00Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-010194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (балон газовий)
Очікувана вартість92,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалон для аргону (комплект)
Очікувана вартість39 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro